Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ťažká depresia

depkacik

Ja som mal tazklu depresiu a mozem Vam povedat, ze som vtedy nemal vobec na nic chut, a to uz vobec nie pisat po forach a debatovat s psychiatrickou.
Zachranila ma moja manzelka, ktora ma stale drzala za ruku a vravela mi, nech sa spamatam. Ja som ju chvilami aj vnimal a bol to taky lucik svetla v tej bludnej virivej tme. Myslienky stale niekam letia a telo sa zacina nekontrolovane potacat v priestore. Niekedy pride take hucanie a nuti Ta to utekat a hladas, ako by si niekam najskor utiekla. A vtedy ma manzelka nepusti, aby som odskocil z tejto pobludenej reality. Strka do mna pirulky a dusim sa vodou. Ja to nechapem, kam to ludska mysel moze zajist. Nejaky skrat ci co a stavame sa niecim uplne inym ako su ludia.

Dede2222

Meretseger zdravím. Teda vidím, že nie som sama komu nasadila depka total K.O.. Tiež odporúčam zmenu lekára, lebo ako to popisuješ, tak lekárka nič moc, keď to porovnám so svojím, tak to sa ani nedá. Po tom, ako ma včera videl, skonštatoval, že sme opäť na začiatku a musíme prehodnotiť liečbu, tak zmenil dávkovanie a čakáme na zmenu. Uvidíme, čo bude, lebo rozhodne ma nebaví nežiť, len akýmsi podivuhodným spôsobom prežívať.

dpk

meretseger, ahoj ahoj. no ja mam nazor jasny...radsej nejak fungovat dlhodobo na depresi medium...jak na heavy.

bo ja co som mal naposledy heavy stavy, s pocitom ze uz to asi nedam dalej a balim to tu, ked o 5 tej rano sa denne prechadzal zo zufalstva po vonku bo v postely sa nedalo nie ze spat, ale ani lezat...a ked sa ani chodit uz nedalo tak som len tak pohodeny v kute ci v skare skapinal a podlahu skriabal....koki to nechcu. radsej pernamentne nech je mi spatne s obcasnym chvilkovim kludom ako napr teraz ked ma zamestnava triafamie sa do cudlitiek mobiku, ako kratkodobe extremi kedy clovek okrem dychania a mozno hybania sa ,nedokaze spravit nic a nevidi zmysel totalne v nicom a nie to este prispievat do fora.

ano, jednoznacne treba skusit ineho doktora...dva roky je fakt dost dlha doba. vela sil nech najdes lepsiu pomoc!

depresi taky zdar! :))

dpk

:) veru veru..tak, ako pises.

este by som aj srajbol daco, ale tak nechcem to tu misfitovi spamovat, hoc sme na fore, predsaj le,n skutocne, tema bola dana konkretna.

misfit: snad to prekoname niekedy. je to sice individualne, no je plno ludi, kt. tazku depresiu dokazali sundat...takze to nejak musime skusat aj my, a nehecovat sa na prikladoch tych, kt. to zial nedali. tak good luck.

Meretseger

Ahojte ľudia, tak sa zas ozývam. Mám za sebou najhorší týždeň za... neviem, posledných pár rokov? Zo strednej depky som upadla do ťažkej, a až teraz som plne spoznala silu depresie. Sakra, to je teda svinstvo. Stredne ťažká depresia, no dlhodobá, alebo ťažká a krátkodobá? Neviem si vybrať, čo je horšie.
Mením psychiatričku... Mám dojem, že tú, ku ktorej chodím, môj stav ani moc nezaujíma a hlavne ju asi ani trochu netrápi, že po presne 2 rokoch, čo tam chodím, mi je oveľa horšie než na začiatku. Juch!
Momentálne som sa trochu vyhrabala vďaka priateľke, ale povedala by som, že by to chcelo úplne prekopať liečbu. Čo už.
Tož drahí spolutrpitelia, držím palce, počasie tiež ovplyvňuje, mozgu totálne hrabe, ale nič nie je stratené, môže byť aj horšie:)
Depresii zdar!

Dede2222

Ako ja som prišla na to, že pochopenie u človeka, ktorý si neprežil takúto situáciu, taký ťa nepochopí..povie, že všetko bude ok a povzbudzuje ťa, tak to je také ako hrach o stenu hádzať, lebo nevie, čo prežívaš..tak isto ako ty nevieš, čo si prežíva on, lebo si si tým neprešiel..ale fórum je dobré od toho, že si tu vieš niekedy celkom fajn pokecať a získaš kopec dobrých rád...

dpk

okej, ved vsetko v poho.

a vies co dede2222, som sa ze normal tak schuti zasmial teraz...nad tou vedlajsou samozvanou ironiou, ked si dvaja k sebe cudzi nestastnici, ktori zhruba presne a bez ruzovych okuliarov vedia, kde je realita a perspektiva nahblizsieho obdobia
..ked si takyto ludia, hoc uprimne, popraju veci typu nech je ti lepsie, maj lepsie casy, a pod. :)).

Dede2222

však ok...ja sa tiež nevadím, len reagujem všelijako v tejto dobe, takže to neber ako rýpanie, ale asi si človek potrebuje trošku odventilovať myšlienky, keď inak zo mňa nikto nedostane ani slovo...za posledný týždeň som dnes prehovorila 1x u lekára..takže asi tak..ďakujem a podobne prajem lepšie časy..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ťažká depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk