Som iba cislo

Príspevok v téme: Som iba cislo
Lubka32

Dobry den, prosim Vas o radu v mozno banalnom probleme, ale trapi ma to. S priatelom sa pozname uz tri roky, ale intenzivne sa stretavame od marca tohto roka. Boli sme spolu na dovolenke, travime spolu cas podla moznosti, nakolko nebyvame spolu. Pri jednej navsteve u neho doma odisiel a ja som si nevedala najst mobil. Napadlo mi, ze ved sa prezvonim z jeho telefonu. Zostala som dost zaskocena, ked som ako posledne volane nenasla svoje meno, len cislo. Ostane volane uz vsak mena mali.Mala som sto chuti pozriet si napr. sms, ale hrdost mi to nedovolila. Po navrate som sa maximalne pokojne spytala, preco nemam meno, odpoved bola, ze ved mam take lahucke cislo, ze on ho rad vytukava! Pred tyzdnom som opät robila paniku, ze som si zabudla mobil tak ma isiel prezvonit a vsimla som si, ze opät vytaca moje cislo po cisliciach. Neviem co si mam o tom mysliet. Mame obaja dost rokov, necakam,ze budem mat meno ako lasenka a podobne, aj ked by ma to mozno potesilo :) Dnes sa mame stretnut a ja neviem, ci sa k tomu mam vratit a spytat sa alebo to jednoducho nechat tak.

Mimulus

Ja si naopak myslím, že to nie je v poriadku a Maomam to dobre napísala. Aj ja si pamätám čísla dôležitých ľudí naspamäť ale nikdy by som si nedovolil to, že by som mal uloženú manželku len ako číslo. Ja to nanajvýš na zamyslenie.

Lubka32

Tak dakujem za nazory! Rozhodne nemam nudny zivot, ako mi tu niekto napisal, ani nerobim sceny, ci kovbojku a podobne. Len k tomu cislu, to cislo by si zapamätala asi aj cvicena opicka, lebo okrem predvolby su to rovnake cisla :))) takze neberiem ako vyhru aku ma dobru pamät :))Mozno som v skusobnej dobe, mozne je vsetko......Myslela som ten prispevok tak, ze ma to jednoducho zamrzelo, ze predsa mam aj meno a je mi to jednoducho luto. Vcera sme boli vecer spolu, vsetko ok, aj ovocie mi nakupil, aby som nebola chora, tak snad je to naozaj nepodstatne, meno v telefone...cas ukaze.

fero11111

ty uz si manzelka ... tak co riesis? jedine jak ma ulozene milenky to bysi mohla riesit snad nie iba ako cislo :D:D:D

vebe

Neries to. Je to informacia, ktoru si sa dozvedela iba nahodou a len to potvrdzuje, ze cudzi mobil nam do ruk nepatri. Mala si pred tym nejake pochybnosti o vasom vztahu? Ak nie, tak to proste vypusti z hlavy. Ja neviem ako som ulozena v manzelovom mobile a je mi to jedno, su ine veci co su vo vztahu dolezite

zuzi74

Ja sice poznam partnerove cislo naspamat, ale mam ho ulozene pod jeho menom...pride mi zdlhave ho zakazdym vytukavat.
U nas to bolo skor opacne...partner sa pytal mna ako ho mam ulozeneho a ci mam na neho extra melodiu :DD

fero11111

ta ja neviem moja sa ma vyslovene pytala a sla potom ako ju mam ulozenu v telefone a najprv som ju mal jak cislo neskor zdrobnelinu jej mena ale ked som sa nad tym tak zamyslel proste len cislo je len cislo neviem mne to vadi keby ze s niekym sukam a ona ma ma jak cislo proste nieje to ono aspon meno by tam mohol mat ... ale tak je to kazdeho vec ja len suhlasim stym zeby mne ako osobe to vadilo keby moja mila by ma mala ako cislo to je cele :)

Leela333

Pravdu povediac, tiež by to nebolo pre mňa príjemné, ak by si ten môj ukladal do mobilu čísla všetkých možných kamarátov a kolegov, ale moje nie. Je pekné, že si ho pamätá a netvrdím, že z toho treba robiť kovbojku, ale predsa len to niektoré z nás môže zamrzieť.