Ako prežívajú rozchod muži?

Príspevok v téme: Ako prežívajú rozchod muži?
asivie

Asi pred 2 týždňami som ukončila vzťah s priateľom, lebo jeho správanie prekračovalo niekoľko krát hranice. Asi tri dni po sebe mi volal s tým, že ma ľúbi, že mi to dokáže, že si uvedomuje svoju chybu, na čo som mu povedala, že šancí mal už x, a som rozhodnutá definitívne. Od vtedy sa mi neozval, zmenil si číslo (nedá sa mu dovolať, volala a písala som mu kvôli veciam, ktoré má u mňa), vôbec sa neobjavuje na internete ako pred tým...Len som zazrela nejaké fotky, ako bol žúrovať. Prečo teda nebojoval? Čo sa s ním deje? Dokážu chlapi len tak jednoducho spraviť čiaru za všetkým a hotovo?

nefinka

čo po nom teraz chces? poslala si ho kade lahsie a teraz chces aby o teba bojoval? ach boze, ako ja neznasam taketo trubky, co nevedia, co chcu a len sa s druhym iba zahravaju

xxy

tak hadam vies kde byva nie? to je najmenej, prist si po veci.
okrem toho, ked si ho poslala kade lahsie a robila drahoty tak co cakas. ak ho chces nazad, tak mu to povedz. odkial to ma on vediet?

Laara

ved ako dlho ste boli spolu? nehovor mi, ze sa po nom zlahla zem..ved ste mali nejake oblubene miesta, vies kde byva..tak ak sa s nim chces spojit, mala by si vediet, kde ho najdes..ked uz si teda zmenil cislo a chces mu vratit tie veci :P

ale skor mam z teba taky pocit, ze si sa po urcitej dobe spamatala, ze si spravila nejake unahlene rozhodnutie, je ti to luto a rada by si to napravila..no desi ta predstava, ze byvaly sa neozyva, nebojuje a ze uz nebude mat zaujem..no my ti s tym tazko pomozeme..skus ho vyhladat a normalne sa porozpravajte :)

winki

asivie a slovíčko mužská hrdosť ti ako nič nehovorí?
Len malé percento možuov bude za ženou doliezať a doprosovať.
Nehceš? Nemáš záujem? Odbiješ ma? Fajn moja ved niesi jediná na svete, ja sa ponižovať nebudem.

doubledog

to mas tak, niektori muzi su tak hlupi, ze ak zena povie NIE, tak si myslia, ze to naozaj znamena NIE.

viem, je to cudne, ale muzov nemusis chapat, staci, ak ich budes milovat :)

asivie

My sme neskončili hovor tým, že ok, tak je koniec. On povedal, že to nedopustí a ja som mu povedala, že to s ním nebudem v tej chvíli rozoberať, že sa ponáhľam. A od vtedy sa neozval.

Laara

No pripada mi to tak, ze ty si to az tak "definitivne" nemyslela a teraz lutujes..chcela si spravit bububu, len on to zobral vazne..

a presne ako pise winki..to ze sa zacal bavit a je co najviac medzi ludmi, znamena len tolko ze chce zabudnut cim skor a zamestnat si mysel..a nie to, ze je v pohode aj vo vnutri..ale nedefinovala by som to ako hru..prirodzena reakcia..niekto po rozchode depkuje doma a iny sa obklopuje kamaratmi, zuruje atd. kazdy potrebujeme zabudnut po svojom..

Leela333

Vieš, ale keď povieš, že je to definitívne, chlap to tak väčšinou aj berie. Nabudúce si rozmysli čo povieš.

winki

A to odkial vies, že je tak nad vecou? Zato, že sa baví?
Ja som tiež po rozchode začala chodiť s kamoskou po baroch, výletoch a diskách a usmev od ucha k uchu, ale to ako mi krvácalo srdce som vedela len a len ja.