Viete piť len cistu vodu? Alebo radsej mat nadvahu?

Príspevok v téme: Viete piť len cistu vodu? Alebo radsej mat nadvahu?
zaba455

Je tu niekto ako ja kto dpkaze nepit uplne v pohode a prirodzene len vodu z vodovodu a mlieko?ja takto idem uz par rokov a cudujem sa ludom ze mi neveria ze pijem len vodu a mlieko..hrozne tato doba je rozmaznana na coly,fanty,vineu ... Kedy si ludia uvedomia ze su to sracky s kopou cukru? A este mi je smiesno z coly light a kvazy menej sladenim malinovkam kde je cukru ako v horalke.nie v celej flasy ale v 2 poharoch.nemusite reagovat ale si uvedomte ze sa vychovava generacia v ktorej bude cukrovka a obezita castejsia nez chripka

zuzuliena8

uz asi druhy mesiac pijem len cistu vodu, popripade nesladeny bylinkovy caj, nie z obchodu, ale z domacich byliniek...

zaba455

Winki tebe asi mlieko nechuti ok ale ja ho nepijem lebo mi chuti mam znizeny vapnik a mile rada by som ho vyskrtla lebo mi stazuje chudnutie ale vazne chces provnavat co je v mlieku a v cole? V mlieku je ovela menej cukrov viacej zivin,vlakniny,vapnika etc. V sladenych su rychle cukry pre vacsinu populacie so slabpu volou aby sa ten rychly cukor postaral aby si nemal dost funguje to tak isto ako cokolada ked pijes mlieko nic take nehrozi

sweater*

ja pijem len cistu vodu. inac mlieko dospelim jedincom neprospieva. raz za cas v pohode ale nejake pravidelne pitie nieje dobre