Akého psa do bytu ?

lost

pre tych, co nechcu psa do bytu, alebo tvrdia, ze je to zle

- radsej 10 psov ako 1 spolubyvajuci clovek :P

ale k teme:
neexistuje jasna odpoved.. ktore plemeno je najlepsie do bytu, no ja mam trpasliieho pudla a je to perfektne :P
i ked, tak maly pes, ale byt mu je maly, a kazdy byt by mu bol maly.. to je jasne..
toto si clovek vsimne najneskor ked bude niekolko dni bez prestavky prsat :P

ono je to variabilne.. niektory pes nebude stekat vobec (napr moj..), niektory bude stekat stale (napr susedov yorkshere) a oba su male :) velmi zalezi na vychove.. (neviem preco ale ja toho svojho milujem za to ze nesteka :D) a tak isto niektory pes chce viac pohybu a iny nie..

ale by ma zaujimalo, kam by dali fanatici antibytovych psov psa tak maleho ako vyska ludskeho clenku, tj, 3-5kg psov .. V ZIME !!

postavit mu separatny dom ? alebo ich zakazat ?

sranda ze som sa do dnes odpovedi od nich nikdy nedockal, tak kto zacne?? :P

Cariboo

vacsina tychto malych psikov byva ustekana a prekazaju susedom. najhorsie skusenosti mavam s civavami, ale zavisi to aj od konkretneho psa.
sranda, mne raz znamy povedal ze najlepsi pes do bytu je nemecka doga :D tak neviem co je natom pravdy

pan d.

Co do kelu znamena slovo cute po anglicky? My sme mali srncieho ratlika, spravala sa jak zmyslov zbavena a ked sme s nou isli vonku, tak stekala jak by mala besnotu, otcovi skocila do vlasov, lebo ju chcel vyhnat spod postele, kde srala.

zuzi74

Suhlasim s orlom.
A zaroven nerozumiem ako moze niekto napisat, ze sa da zvladnut aj polovne plemeno v byte. Take psy nie su predurcene zit v bytovkach a je mi luto takych psov aj ked sa majitel o nich perfektne stara.

hana3569

a nad psikom z utulku si nerozmyslala? dnes tam uz najdes naozaj vsetkych psikov .. kludne ti mozem poradit,ak by si sa rozhodla pomoct utulkacovi