Liečebňa

LadyOpium

ja som bola v liecebni v Hrani pri TZrebisove tam sa lieic aj anorexia ja som tam bola za anorexiu lebo som schudla jedno kilo pod hranicu co mi psychiatricka urcila ale ja som bola vtedy spkojna neviem naco ma tam potom dali bolo to zbytocne len som zbytocne pribrala 15kil

pan d.

Ja by som neveril, co dokaze s clovekom urobit dlhodobe uzivanie alkoholu. Poznal som jedneho, ale ten bol vygumovany.

kikus123

Milujza,
a tam funguje aj denný stacionár,kde každý deň dochádzaš ráno a poobede ides domov,vsak?....lieci sa takto aj anorexia?Da sa chodit aj do stacionára s anorexiou?

[zruseny19]

neviem, na psychiatrii som este nebola, ale nesuhlasim s tebou...vacsina tam ide preto aby sa zbavila PPP.
nemal si este anorexiu ocividne,tak by si nemusel do toho kecat.. anorekticky sa nikdy nechcu najest do syta,ani raz rozne,kedze pre ne znamena sytost 1 jablko..

pan d.

Ak mam byt fakt celkom uprimny, tak si myslim, ze vacsina chodi na preliecenie preto, aby sa aspon raz rocne dosyta najedli.
Nic v zlom.

[zruseny19]

pan d. , prispevky mimo,ale hlavne ze sa dobre zabavas :)
no a Milujza, urcite tam chod a najdi si silu.. zivot bez anorexie je ovela veselsi ,si velmi mladucka na to aby si si kazila zivot nejedenim.