Toxokaróza

parazitik

ja sama som mala aj skrkavky a to mi lekari nic nenasli, liecila som sa na vlastnu past a o.i. aj psychika sa vyrazne zlepsila, kondicka, celkova vitalita

parazitik

iste je to z toho, ekzemy, chudnutie, dychacie tazkosti - ked migruje larva plucami, i ten tras hlavy moze byt neurotoxinmi z ich metabolizmu sposobeny. je to druh zvieracej skrkavky, moze ju mat i clovek (clovek moze mat v podstate vsetky typy zvieracich parazitov, oni si nevyberaju prilis). a to si gratuluj, ze ti ju dr. nasli, vacsinou nic nenajdu. predpokladam, ze ti i lieky predpisu, snad v dostatocnej davke, pripadne sa poliec aj alternativne, pohladaj si na nete parazity, fora o nich atd. je toho vela.
a toto je ta tvoja kamaratka cs.wikipedia.org a neboj, je to v pohode vyliecitelne a uvidis, ako velmi sa ti ulavi a upravi zdravie az sa ich zbavis

RNG

Samozrejme to moze byt z toho, parazity v tele treba vyhubit, tema tu uz bezala mnohokrat.
Bol castejsie spomenuty ucinny protokol dr Huldy Clark, tj neliekove odstranovanie parazitov doplnkami.