Pomáha malinový keton?

iiiivvv

je na tom niečo pravdy ale zasa nie celkom, to čo mám vyskúšané na sebe tak to je doplnenie minerálov a vitamínov, očistný program a kilečka idú dole

odpovedam

ludia, prestante kupovat neucinne doplnky stravy... tu si precitajte - vacsina z nich vbobec neobsahuje to, co tvrdi.

dennikn.sk

chudne sa jedine tak, ze vas vydaj energie bude vyssi nez prijem. termodynamika nepusti. do "zazrakov" menom vyzivove doplnky investujete naozaj zbytocne.

petra354

tiez som naletela, slubovali peniaze spat, vyhodila som za 30 tbl 38,00 EUR.
uz kupujem iba certifikovane z UK, doprava zdarma - www.medicum.sk

oni pisu:
Raspberry Ketones nezaručuje, že zázračne schudnete a pritom budete naďalej žiť životným štýlom, akým chcete. Potravinový doplnok je určený pre podporu zdravia a riadenia si váhy, ktorým si môžte pomôcť zrealizovať váš plán chudnutia v kombinácii so zdravím životným štýlom. Musíte mať pestrú a vyváženú stravu a pravidelné cvičenie.

lydia21

Kúpila som si až tri balenia a v plnej cene. Pribrala som 5 kg. A jesť mi chutí stále viac. Ak nezačnem menej jesť aj bez "zaručených prípravkov na chudnutie" tak samozrejme nikdy neschudnem. Ale keď mne tak chutí.

Anonymka248

Ahojte baby. Ja som to mala. Kúpila som to za 15€ zo zľavového kupónu. Pomohlo mi to veľmi. Schudla som 18kg. za 2 mesiace a pol. Odporúčam ale pozor každý má iný metabolizmus a u každého je to iné. Ale čo som čítala tak to pomohlo 87% ľudí. 40%mužov a 47%žien to potvrdilo. Od vtedy ako to používam ja to používa skoro celá moja rodina. Priateľová sestra,mama,moja aj jeho,moj otec,brat...:) odporpčam vám ;)

juricko

pre mirusta:
ved to je to ze firme stací ak to kazda vyskusa len raz -to je jedno ze potom napise ze to nefunguje uz maju zarobene a spoliehaju na naivitu ludi ako si ty to presne potrebuju "zafunguje dobre ,nezafunguje tiež dobre" to nechcem hovorit ze neexistuju na trhu spalovace tukov,
ale preco podla teba nedaju kontakt na seba,telefon,a podobne ako mnoho firiem ktore predavaju cez web.
ludia ako ty len podporujú podvodníkov ktorý budú o mesiac predavat zazracnu vodicku na rast vlasov .ale tak nam treba.

***Wellia***

Nie nepomáha, rovnako ako milióny ďalších o*ebov pred malinovým ketónom....
Hocikto z vás si môže vymyslieť nejakú "novinku", dá tomu pekný obal, pútavý popis o účinkoch, do vnútra dá nejaké vitamíny a je to.
Najlepšie sa zarába na hlúposti a lenivosti ľudí.

lululienka

mne prisla vcera zasielka ta tu zellenu kavu .. dala so za nu 85ecka ... a teraz ako citam .... no som sa obabrala kvalitne .... mozem ich hodit rovno do kosa a ist behat ....

MIRUSTA

ahojte, no čitateľka asi chcela poznaž mázor tých, ktorí to aj vyskúšali a nie dohady o marketingových ťahoch a podobne. Nech si každý urobí vlastný názor a nenechá sa zmotať názormi ostatných, ja to idem vyskúšať a ak to nepomôže tak nepomôže, ale ak áno...potom napíšem osobnú skúsenosť a nie dohad.

juricko

Najlepsie spolovace tukov na svetovom trhu stoja v predajniach so sportovou vyzivou okolo 22,-eur 120 caps.
Ludia nekupujte predrazene hluposti z internetov kde nemate ani ziaden kontakt na dovozcu ani ICO,telefon,je to vsetko len podvod ktoremu sa na slovensku bohuzial dari.ak chcete nejaky doplnok na schudnutie tak chodte na stranky,ktore sa zaoberaju predajom vyzivy a je na ne aj kontakt a nie ze maju kontakt v USA a ponukaju jeden zazracny vyrobok s evidentne upravenymi fotkami.
p.s.rano idem na toaletu a budem mat v ponuke vybornu zmrzlinu zatial len cokoladovu za 29,-ak by ste si chceli objednat ak vam nebude chutit poslite ju do 2 dni na adresu llc company amerikkkaaa vratime vam peniaze- ale rychlo do objednania ostava len 23 hodin
ludiaaaaa budicek