Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť lienok?

Ipsilon

Uf, to by som do lienok nepovedal, že môžu byť až také agresívne. Je síce pravda, že v lete ma prenasledoval slimák s odborným názvom slizniak, ale lienkou z Ázie by som teda nechcel byť prenasledovaný. A ako možno rozlíšiť lienku sedembodkovú od lienky z Ázie? Majú nejakú inú farbu pleti a šikmé oči alebo tak nejak? Nemám na to skriptá, tak si radšej nechám poradiť. Aj pri týchto mínusových teplotách vonku ony prežijú? Ak áno, tak to je potom iný level:-)

Timi tim

Zboznujem take primudrete komentare ze radsej mat 100 lienok v byte ..a ze sme rozmaznani atd.kludne vam ich zabalim a poslem nech sami vidite ze to nie je prijemne.. Ano lienky su uzitocne ale sedembodkove..ale tie co mam aj ja doma a neviem sa ich zbavit su lienky azijske ktore pozieraju lienky sedembodkove a su skodlive roznasaju alergie a hryzu..takze vase primudrete recicky si nechajte pre seba..ked nemate nejaku dobru radu ako sa ich zbavit tak radsej ani nepiste

Neva

Nám ani sieťky nepomohli, už ich dokonca aj rozožierajú, aby sa dostali dnu. V dvoch izbách aby som na leto menila znovu? A zas len na jednu sezonu? Drahý špás. Existuje na to spray?

eam

Hoci je téma založená dávno, je aktuálna aj dnes. Lienok je stále veľa. Mám plastové okná a keď otvorím to bez sieťky tak sú tam napchaté v každej štrbine, snáď aj 50, tak čo s nimi, len povysávať.

ojka

usb, ja si ako rozmaznanec nepripadám, ale momentálne sa viem vžiť do kože jesennch protilienkovcov, že prítomnosť toľkého kvanta lienok v miestnosti nie vždy je príjemná...

najneškodnejšie je asi fakt len niečo také sieťkoidné....

usb

Vy robite problemy kde niesu. Radsej budem mat 100 lienok v izbe ako 100 pavukov ci srsnov.
Kupit sietky na okna a mate po probleme. NIektore ani von nechodte lebo uz vam vsetko na prirode vadi. Rozmaznanci jedni.

mankooooo88

Tie nakazene mile tvory....vten den jak som si robil sietku som mal okolo okna asi 40-50lienok....povisavwl som ich niektora mi sadla aj na ruku,,,,, zbavil som sa ich....no na vecer mam nejaku alergiu a cele ruky vyrazky zvrby ma to a bevizera to najrajsie ,,,,, od toho dna vidim lienku .NORMALNE OKAMZITE ROSSLAPNEM NA SRACKU.

Martusko11

Aj my mame hrozne vela lienok a stale sa tlacia dnu. Jedna dve je v pohodke ale nie na desiatky. Aj mne sa uz hnusia, hmyz je hmyz.

Deria

A kde ich je trilion, kde zijes? Ano, vsetko vynicit je to najjednoduchsie, ach jaj, tak ich radsej vynicis, nez dat sietku na okno. Okrem toho, lienky su uzitocne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť lienok? - Fórum - ZDRAVIE.sk