Partner navrhol pauzu vo vztahu.

Príspevok v téme: Partner navrhol pauzu vo vztahu.
Janica8877

Ahojte,mam 21 a 9-mesacny vztah s rovnako starym partnerom,ktory sa dostal do slepej ulicky.Vcera mi partner oznamil,ze si chce dat pauzu vo vztahu.Prislo to ako blesk z jasneho neba,vobec som to necakala,nakolko v nasom vztahy neboli ziadne vazne problemy.Odovodnil to tym,ze ma pocit,ze ma nemiluje tak intenzivne ako ja jeho a ze "ja hľadám sám seba a neviem čo chcem od života, chcem ale aby si bol šťastnýá a to neviem či ti práve ja viem ponúknuť."Vraj mu mozem kedykolvek napisat alebo zavolat,ked sa budem citit sama,co vsak samozrejme neurobim.Nebudem sa vnucovat.Myslite,ze je to zaciatok konca alebo este mame sancu?Velmi ho lubim a ide mi puknut srdce,nechcem ho stratit :(

Leela333

Hm, tá SMS mi znie asi takto: "Zlato, tá baba, pre ktorú som ťa nechal ma nechcela tak by som sa chcel vrátiť k tebe"

Janica8877

Nie som hlupa,viem,ze sa moze stat cokolvek.Len si myslim,ze kazdy si zasluzi druhu sancu a dufam,ze tentokrat ma uz nesklame.Ale ak sa to stane este raz,taka velkorysa uz urcite nebudem :)

suprax

draha moja moc sa radujes :) ja mam za sebou skoro 6 rocny vztah.. mali sme dve pauzy.. po prvej to bol jeho velky navrat a chvilu to vyzeralo slubne...
teraz prislo to ze nevie kto je, hlada sameho seba, a je v tom ina baba :)
dolezite je vsimat si signaly, nikdy neodpustaj dokolecka ako ja. teraz mi doplo ze som bola slepa a hlupa ked som stale odpustala take preslapy co robil..
davaj si na to pozor.. ale inak vela stastia.

puska45

mne sa stalo ze tá pauza vo vztahu znamenal rozchod, a uz sme spolu neboli viac. Pauza niekedy znamena konec,ale nemusí. Ale to neni láska ked niekto potrebuje pauzu

Janica8877

Pre tych,ktori si myslia,ze pauza znamena vzdy rozchod...(predvcerom som dostala takuto spravu od priatela):
"Prisiel som na to ze mi velmi chybas a nechcem o teba prist laska, dufam ze mi to niekedy odpustis co som spravil... zistil som, ze to moje neustale hladanie stastia je nezmysel, ked to najvacsie stastie mam podnosom...Som hlupak,ze som si nevazil tvoju lasku,velmi sa hanbim."
Drzim palce vsetkym,ktori maju podobny problem ako som mala ja a prajem vsetkym,aby sa to vyriesilo tak ako aj v mojom pripade:)

dpk

Chalan sa "iba" hlada. Ma na to vo vasom veku a v bezzaveskovom stave moralne pravo , a pokial si presvedcena ci mas jasne indicie o tom, ze to nie je len nejaka jeho nalada pri splne mesiaca...treba sa podakovat za vsetko pekne a nechat ho dychat. V opacnom pripade by sa mohlo stat, ze sa ti ho podari mozno nejak udrzat, ale bude to z jeho strany iba jedno velke premahanie sa, kt. sa raz skonci s ovela horsimi nasledkami pre vas oboch.

Bud silna, urcite to zvladnes ustat, uvidis.

Mimulus

Cítil som sa podobne keď mi ľudia na ktorých mi záležalo viac ako na Svojom živote povedali, že mi neveria alebo, že na mňa nemajú čas ani 5 minút. Aj ja som prestal veľa veciam veriť a nedá sa to už vrátiť :(

Janica8877

Citim sa hrozne,tak ho lubim,do toho vztahu davam naozaj vsetko,nikdy som nebola ziadna stihacka ani som mu nikdy nic nezakazovala alebo nieco podobne a ani sme sa nikdy vazne nepohadali,a tohto som sa dockala.Je to strasne nefer a velmi ma to zranuje.Neverim uz asi na lasku.

Magy

mam kamaratku, ktorej priatel toto spravil tiez. a NIE JE v tom ina zena, ani to, ze by ju nemiloval. praveze naopak. rozumeju si vynikajuco, len chlapec je mlady a nastastie z tych, co si nemaju problem priznat, ze sa este usadit a zalozit rodinu nechcu, hoci ta kamaratka uz ano. situacia ako cez koppirak, co pise janica. zdovodnil to tym, ze "je to prilis dobre". sice ju to tiez boli, take spravanie, ale zase chape, ze nasilu ho tlacit alebo drzat vo vztahu, alebo nebodaj spravit otcom, by malo presne opacny efekt.