15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

Izabelka_MT

Bella..... Kde ty prosím ťa žiješ :D To je v tejto dobre úplne normálne .. Ja ti poviem takto , ked som mala 14 rokov spoznala som chalana a chodili sme spolu skoro 2 roky a sme sa spolu aj vyspali, teraz už to je 5 rokov čo s ním nie som, po ňom som mala dalších 2 a to čo som cítila k nemu, k tým dalším som necítila a myslím si že už takú lásku nikdy nezažijem !!!Aj ked som bola taká mladá, ale prežila som skutočnú lásku .. Len škoda že sme sa nestretli až teraz .. Ale stále na nho myslím a dokonca sa mi o ňom dosť často aj sníva :) ale čo bolo to bolo :)

bella12

nasta425, predpokladám, že ten chlapec je Tvojím prvým chlapcom. Myslíš si, že bude aj posledným? Že Ťa má naozaj rád a že Ťa nikdy neopustí? Myslíš, že o Tebe uvažuje ako o svojej budúcej manželke? Ak nevieš odpovedať na tieto otázky, prečo mu dovolíš, aby Ťa poznal najintímnejšie zo všetkých chlapcov na svete?

Možno ste do seba zaľúbení, ale zrelá láska to nemôže byť - ste ešte deti. Keď je človek zaľúbený, chce byť s tým druhým hlavne preto, že mu je s ním dobre. Je to prirodzené, ale aj trochu sebecké. Prečo ten chlapec chce sex? Lebo je to niečo nové, vzrušujúce, lebo mu to bude príjemné, ale určite nemyslí na to, že by mal potom s Tebou zostať naveky - veď je to ešte dieťa. Sex je však aj o zodpovednosti. Ak sa s niekým milujem, hovorím mu: patrím Ti navždy a úplne. Chcete si vy dvaja toto povedať? Koľko bolo zlomených dievčenských sŕdc, ktoré uverili slovám chlapcov o láske, odovzdali sa im a oni ich napokon opustili. Napokon - dá sa veriť slovám 16-ročného chlapca? Dnes si myslí to, a zajtra ono, dospieva, všetko sa mení. Nech teda jeho činy presvedčia o jeho láske. Ak Ťa ľúbi naozaj, počká aj do svadby, nebude na Teba tlačiť.

Nasta, máš teraz iba 15 rokov. Raz však budeš mať i 20 či 25 a predpokladám, že budeš sa chcieť vydať a mať deti. Nebude Ti potom ľúto, keď si spomenieš, čo si vo svojej detskej nevedomosti dovolila tomu chlapcovi, na ktorého meno si už potom možno ani nespomenieš? Nechcela by si darovať svoje panenstvo tomu ozaj pravému, ktorý bude aj Tvojím manželom? Aký by bol na Teba hrdý, že si odolala všetkým pokušeniam a počkala si na neho. Aká výnimočná by si bola v jeho očiach! Ešte sú takí muži. Máš odvahu kráčať proti prúdu dnešnej doby?

Ak s niekým chodíš, neznamená to, že on má právo na sex. To je veľký omyl! O takom práve by sa dalo hovoriť možno v manželstve. Ako dospievajúca mladá žena sa potrebuješ naučiť jednu dôležitú vec: vážiť si samu seba, vyžadovať, aby si Ťa vážili aj iní a hlavne VEDIEŤ POVEDAŤ NIE.

kotva

odkial mate tie informacie ze nikto onho nema zaujem. zije len na nete a pod. ??
nikdy nepochopim takychto detinsky/pubertiacky sa spravajucich ludi .. Mozem vas oznacit za ludi ? Alebo si zelate aby bolo pouzite slovko mudrlanti ?

Uz mi nenormalne lezie na nervy to vase osocovanie ... Niektori by mali dostat ban za to spravanie co tu predviedli .

Magy

kasandra - neprehanaj. nic take ako "ktorý by dovolil sexovať už aj 12ročným deťom" neexistuje. liberalnejsie nazory mozno mam, ale takto chore a extremne nie.

k obvineniam a urazkam ludi, ktori ma v zivote nevideli, nepoznali a komentuju akurat starsie fotky, sa vyjadrovat nebudem. ak vam to robi dobre, kludne nadavajte a osocujte dalej. kazdopadne ste ma pobavili svojimi uzasnymi dedukciami, kto som, co som, a aky urcite som :DDD

PoPo...

nasta .... ja som nikdy nebrala antikoncepciu ,lebo by sa pobila s tym co som brala (tyro. estro.) mozno by som sa premenila na nejaku obludu .... ale nie vazne :) ,antikoncepciu este nie si mlada a vobec neodporucam nic na baze akehokolvek hormonu, pre tak mladunku babu .... aj sex treba odlozit na neskor :)

fialka157

vždy keď sem prídem a je tu pomi tak sa mi zlepší nálada :D chcela by som mať pri sebe takého chlapa ako si ty! prečo vás je tak hrozne málo??? nevie niekto, kde by som si mohla podať objednávku? :)