Hlasy v hlave

Príspevok v téme: Hlasy v hlave
tima1999

Od malička v hlave počujem také hlasy. Donedávna som to ignorovala. Pred pár rokmi so prešla na inú školu. Bolo tam jedno dievča, ktoré ma zaujalo. Malo zvláštny štýl obliekania a nikto sa s ňou v triede nebavil. Skúsila som sa k nej prihovoriť. Bola celkom fajn, časom som zistila prečo sa s ňou nikto nebavil. Verí v kúzelné bytosti, anjelov, duchov atď. Netrvalo však dlho a stali sa z nás najlepšie kamošky. Raz ma napadlo spýtať sa jej na tieto hlasy v hlave. Vtedy sa mi už začalo stávať že tie hlasy niečo povedali a to sa naozaj stalo. Kamoška mi na to povedala že sú to hlasy anjelov. Ja som však niekde našla že ten, ktorý počuje hlasy v hlave patrí na psychiatriu, tak mám strach. Čo si o tom myslíte?

orol

Ide to z teba ako z chlpatej feky. Konkretizuj ´dalej, to je málo, čo si uviedla. Ty chceš predsa radu, alebo si len tak založila tému, nech forum nespí a šľape?

natalia22

ja si myslim, ze na psychinu nepartis, mas len rosirene vnimanie, su veci , ktore bezny clovek nastaveny na 3D realitu nevidi, nevnima a ty mas dar, pises ze od malinka to mas, skor by som sa skontaktovala s nejakou osobou, liecitelkou , len ziadne vestice, zkratka s niekym, kto ma taketo rozsirene vedomie a vidi a pocuje podobne veci, mohol by ti pomoct sa v tom vyznat.

luciano

Možno sa jedná o prejavy začínajúcej schizofrénie. Treba navštíviť psychiatra. Nemusíš však mať obavy. Doktor ti predpíše lieky, po ktorých už hlasy nebudeš počuť.