Znaky príťažlivosti !

Príspevok v téme: Znaky príťažlivosti !
Smejko

V záujme oboch pohlaví zhrnime si aké su "znaky" toho , že sa vám niekto páči . Mne osobne keď sa nejaké dievča veľmi zapáči ,tak sa jej snažím dívať do očí no neusmievam sa, niekedy v extremoch sa aj otočím :D Máte to aj tak vy baby ? :D tu si to zhrnieme a budeme vedieť kedy máme u toho druhého šance :D

Smejko

Áno chápem , no ja som praveže vravel o hanblivosti (čo jest aj môj prípad ) , nevravím že bez láka to nejde , no keď má v sebe TROCHA naliate , tak to ide ľahšie a prečo si to neulahčiť ak sa dá? Dúfam že to nevyznie tak že všetko riešim alkoholom :D som hanblivy , ale že by som bol slaboch tak to si nemyslím. Určite je to diskutabilne :D

PoPotvorka

Smejko ... ak niekto nema guraz na to ,aby sa dokazal realizovat bez alkoholu a zaroven prijat prehru ,ci uz ide o prvy sex ,alebo o cokolvek ine ,ano je pre mna slaboch
to netvrdim o hanblivom ,nesmelom ,plachom... v tomto pripade je pre zenu plachy ,hanblivy .... chalan do urcitej miery atraktivny ,takze asi tak

Smejko

Potvorka , nestotožnujem sa s tvojim názorom, lebo podľa teba je hanblivý človek slabochom , to nieje pravda. A pomaranc, ty si niečo spomínal o zneužívaní ... Tak ty si ma vôbec nepochopil :D