Ucet v banke + platobna karta

Mbank

Ahoj sannn,
presne tak ako píšu ostatní, odporúčam založiť účet práve v Mbank. Ak ti môžem doporučiť, pri zakladaní účtu využi aj túto výhodu -odkaz odstránený- a budeš mať ešte aj bonus 20 €.

lost

kedze mas 21, tak je rozna ponuka bank na "do 26" mladez..

ale to je docasne riesenie, aby ta namotali a potom .. napr zrusenie inkasa vo VUB je 50centov.. samotne zuctovanie nieco stoji, platba kartou nieco stoji :)

za toto by platil len blazon, alebo ... mega blazon :D

lost

preferujes kamennu, tak naco riesis poplatky :P

u nas maju kartel, vsade platis vela.

Fio.. jedina kamenna kde neplatis nic, no je len jedna v BA a potom niekde este dve po slovensku..

no ja by som to urobil takto:

1. mbank
2. zuno
3. fio

1. mbank pouzivat na setrenie (2,1% urok) a na platbu kartou asi (neobmedzene limity)

2. zuno pouzival na vyber hotovosti (zadarmo v TB, neobmedzene limity)

3. fio na vklad, popripade rovno vyhodit zuno a fio aj na vyber.

ale ak si z hornej dolnej, tak mas smolu..

nechapem na co potrebuje niekto ucet v kamennej banke :) ak teda nie si podnikatel.. a nechapem ako to ze ludia veria banke natolko, aby tam davali svoju mesacnu vyplatu.. teda ak sa nebavime o 4 a viac cifernej sume..

a ak sa nejaky bankar bude ohanat s tym ze kazda druha ma free ucet, nech mi nieco vylize, free po splneni x milionov podmienok, na take bezny clovek nema nervy...

sannn

no ta mbank vyzera celkom dobre ale preferujem kamennu banku, neviete kolko sa plati za vedenie uctu v inych bankach? napr. v slovenskej sporitelni alebo vub?

flegma

mbank je banka internetova, nie kamenna... takze sa neda niekam prist a povedat, ze chces vlozit peniaze na svoj ucet... samozrejme, su sposoby, ako vlozit peniaze, najednoduchsie cez znameho, ktory ma ucet v niektorej z kamennych bank
pokial vyplatu nedostavas na ruku, tak predpokladam, ze vkladanie hotovosti sa ta tykat nebude :)

flegma

peniaze z uctu sa vyberat daju, klasicky cez bankomat (1x do mesiaca zadarmo), ale s vkladanim hotovosti je problem :)

sweater*

ano mbank, pokial nepotrebujes vyberat peniaze z uctu, platby cez net su bezplatne aj do zahranicia, rovnako platba kartou v obchode, bezplatne zalozenie uctu, a vedenie. osobne ho mam takze info z prvej ruky :)