Moze byt neverny

Príspevok v téme: Moze byt neverny
adyna

Moj partner ma rad zensku pritomnost no tvrdi ze su to len priatelstva a ze nelubi inu len mna moze sa s "kurevnika" stat normalny milujuci muz alebo sa nezmeni pretoze kym nebol somnou zeny len vyuzil a pre to mam strach ze to robi stale aj ked mi hovori ze ma miluje myslite ze je mozna naprava a ja mu mozem verit ?

pomaranc99

@adyna aka naprava? je to jeho zivotny styl. skor si radsej davaj pozor aby si od neho nechytila nejaku sracku ked zasuva napravo nalavo...

Magy

adyna to je doooost vseobecne a nedostatocne konkretne popisane. nacrtla si tu nejaky generalny popis, ale na solidnu odpoved je nutne, aby si dala solidne informacie.
inak dostanes tiez velmi neurcitu odpoved, ktora vobec nemusi pasovat prave na toho tvojho.

milli11

Sama poznam taky par, kde on bol, kym sa dali dokopy, suknickar. Striedal jednu za druhou, ani sa tym netajil. Ale zas on je taky typ, co nevydrzi byt ani tyzden sam, bez baby. Potom sa dal dokopy so sucasnou a s nou je uz asi vyse 4 rokov, sa mi zda. A pokial viem, je iba s nou, nepodvadza ju. Teda, ak to dobre neskryva.

A planuju uz aj svadbu.

Aj ked, obcas chyti ona zachvat ziarlivosti, ked ho vidi dlhsie sa bavit s inou a vtedy mu vie spravit riadnu scenu. A to ani nevie o jeho minulosti (alebo vie?). Opacne som este nevidela, ze by on jej vycital, ked sa bavi s inymi chlapmi. Jemu je to zda sa, fuk, ale v podstate je to tak, ze ona kontroluje jeho.

sexicek

urcite nebude "len Tvoj"
je to len otazka casu a prilezitosti, kedy sa pomiluje s inou - lebo to je jeho zivot a z toho ma najvacsie potesenie, Ty sama ho proste nikdy nedokazes uplne uspokojit a s tym sa bud zmier alebo ho vymen, kym si neni na nom zavysla !

ika211

Aj neviem aky svatuskar ta moze po case podvadzat, naco toto riesis, kym si nic nezistila zbytocne samu seba deptas tym, co moze byt. Daj mu sancu a ked zistis, ze ta podvadza, co iste zistis, ked to zacne robit, tak ho kopnes do riti.

adynka

uz nevyuziva aspon dufam ze nie ale stale aj na fb si pridava nove zeny aj napriek tomu ze vie ze mi to prekaza a pre to mam obavi ze sa nezmeni a ze ma mozno aj podvadza