Zápcha

Príspevok v téme: Zápcha
utrápená

mám strašný nepríjemný problém s nepravidelnou stolicou a následnou zápchou. Na WC chodím približne raz za týždeň a necítim sa dobre. cítim sa plná nafúknutá a najhoršie je že mi potom skoro netrávi. akoby to vo mne stálo a ja neviem čo robiť. teplá vods ráno nepomáha, skúšala som čaje /zo senného listu/ ale to je otras, lebo je to jednorazové preháňadlo a črevá si odvyknú pracovať. Prosím poraďte mi niečo, vôbec necítim hlad aj keď celý deň nejem, je mi ťažko, potrebujem pravidelnú stolicu. Dá sa pribrať zo zápchy?lebo ja už sa cítim tak, že som aspoň 3kg pribrala. Hodila by sa očistná kúra ? Dakujem

viem co prez

kup si duphilac v lekarni,na lekarsky predpis je lacnejsi ale da sa zohnat aj bez neho.mne velmi pomohol a nieje návykový .nepomahali mi ani prehanadla ,vlaknina len toto ale potom musis zacat vela pit ,nestresovat (ja som mala zapchu od stresoˇv) a vlakniny napr psylium a probiotika,vela stastia

zapcha

mne sa ta stranka vobec nechce otvorit. pockam este do konca pracovnej doby a pojdem na pohotovost. lebo uz mije fakt velmi zle.

dobrarada

ano, teraz som to skusala, je to dobre napisane a otvara sa mi to. ale aj ja sa pripajam k dajane. chod k lekarovi, toto je uz fakt nebezpecne. sef ta nezabije, neboj, ved za toto nemozes. okamzite upaluj k lekarovi!!!

dajana

ja si myslim, ze by si mala ist k lekarovi. neblbni, co ked sa to zle skonci? recepty si mozes robit potom, ked budes v poriadku, aby sa to znova nezopakovalo. teraz chod k lekarovi.

zapcha

teraz som na to klikla, ale sa mi to neotvara. napisala si to dobre? je to naozaj -odkaz odstránený- nepomylila si sa? prosim ta, skontroluj si to a vyskusaj, ci sa to tebe otvara. mne to nejde.

moncika

mne napriklad velmi pomaha slivkovy dzus. dam si ho nalacno take 2 dcl a potom este cez den popijam-tak 1 liter na den. velmi dobre to precisti, je to ako prirodne laxativum-neposkodzuje creva.aby si zabranila zapcha radim vlakninu-psyllium dostat v lekarni za 80sk+probiotika, a taktiez aloe vera s pepermintovym olejom je tiez prospesne