Kamarátka na chudnutie

lu

babenky ahojte...tak diky za tie rady za chlebik..chcem vysadit, lebo ludia u nas, co som ich videla teraz po asi pol roku a mali nadvahu 30 kg schudli tym, ze vysadili chlebik....len este prosim..uz mame rok 2014 a ja som stale v smutku, za minuly rok, sa mi podarilo schudnut len 10 kg a to mam stale nadvahu, na moju vysku 166, vazim 76 kg, veeeela...ozaj uz neviem kam s konopim....vaha mi zastala...prosim dajte dake recepty, kde najdem alebo daco take poradte baby...dakujem vam, budem cakat.....

Helus

Ahoojte dievcata,dakujem vam za vase nazory na dukanovu.Jaby som ju nedrzala,aj ked v minulosti som sa o to pokusala,vydrzala som 2 dni,a potom ked som videla jogurt,a ine,tak mi bolo az na vracanie.Diety ziadne,zmena stravy+ pitny rezim,a kila pojdu dole.Ja budem mat na obed cestovinu+svieckovu,priatelovi s knedlou.A hajde znova do prace.cez vikend sa chystam do lesa na turu.pekny den vam prajem musketierky.

kilecko

Ahojte,ano ja jedavam ten chlieb z Lidla a ochutnala by so aj ten z TERNA ale taky obchod v blizkosti nemam.

Co sa tyka vody to bolo pre na velmi tazke sa naucit pit ,ale zvladla som to tie 2litre a ked v ten den cvici vypijem aj viac no maximalne 3 litre ale to je moj rekord .

Co sa tyka vahy je to aj od veku i ked to nie je pravidlo zadaj si do tabulky na nete BMI uvidis co ti vyjde ,ale ak mas pocit pochudnut mozes trochu.

Maoam

cau, to si musis zodpovedat sama, ja mam tvoju vysku, na mna to bolo vela, ale zavisi velmi od typu postavy + ci robis sport, pretoze svalstvo vazi 4x viac ako tuk

Lepok

Presne ako píšete - Dukanová dieta je nezdravá, moja suseda schudla v krátkom čase 10 kg, ale odniesli si to obličky a myslím, že sa k tomu už na nete vyjadrovali Dr. že ju neodporúčajú a chýbajú pri nej vitamíny,ktoré si musia doplňať vit. z lekárne - jasne bez ovocia a zeleniny ako inač. Ja stále tvrdím, že upraviť jedálniček a pitný režim a kg. pôjdu dolu. Inak som si všimla,že pri každej diete je vypiť do 3l vody.
Tak kočeny z rozumom...

Maoam

Helus, ja nie som lekar, cize tvoju otazku by mohol zodpovedat bud lekar alebo mozno este dietna sestra, pripadne iny odbornik na vyzivu (napr. lekar-diabetolog a pod.).

Vseobecne osobne diety (myslim chudnuce) absolutne neuznavam, 'diety' ci vlastne uprava jedalnicka zo zdravotnych dovodov, ktore su potrebne (intolerancie, alergie a spol.), to je uz ine kafe a daju sa s nimi docielit dobre vysledky v terapii, ak je pacient dosledny.

Co sa dukanovej diety tyka, tak na tu som uz mierne alergicka, pretoze ok, ak ma niekto zdrave oblicky, moze ju zvladnut, ale to clovek casto nevie, ci mu dobre funguju, kazdopadne ju povazujem za jednu z tych negativnych, su iste ovela zdravsie typy (napr. delena strava, atd.).
Dukanova dieta pretazuje proste oblicky a mnohi pocas nej dostali s nimi riadne problemy, ale s tym sa uz nik nechvali.

carey

Ahojte baby, ja som si v piatok kupila casopis Diéta tak som si čítala aj s mamou a našla som tam kopu zdravých receptíkov, tak som sa nechala inšpirovať. No ja syr papám ale nie tak často, ale podľa mňa netreba asi kupovať tie moc nízkotučné, neviem, či to má vôbec tie živiny nejaké. Aj jogurty biele kupujem s 3% tuku a nie tie nízkotučné, už som sa poučila. Kilecko ty jes ten toastovy chlebik z lidlu ? Ja som ho tiez kedysi jedla, teraz kupujeme ten slatinský celozrnný, majú ho v terne, tiež je chutný :)

kilecko

Ahojte kamosky,Carey mas pravdu poucim sa z tvojich slov a uz nebudem reagovat,Helus ty mas v praci pohybu dost ved cely den na nohach to klby poriadne trpia,Mimus no mlieko podla mna nie je jedlo ani ako nahrada je to podla mna napoj,
CHLebik ako taky nahradit no roznymi ryzovymi ,najzdravsi je chlieb cierny ja som si zvykla kupovat v lidli baleny toustovy celozrnny je nakrajany uz a poriadne tenky a velmi mi chuti a dlho vydrzi vyskusaj.
Zakladom chudnutia je hlavne PITNY REZIM a k tomu zdrava strava vsetko z mierou a vela zeleninky ovocie skor doobeda ,ale ked si da obcas clovek aj poobede nic sa nedeje .
Helus poznam z mojho okolia zeny co drzali dukanovu dietu extremne schudli ,ale a to sa tyka aj takych 21rocnych dievcat znova to na seba nabrali a to si davaju pozor ,to ma od tejto diety odradilo a zda sa mi ze moc bielkovin skodlive na ladviny.

Najčítanejšie články