Kamarátka na chudnutie

kilecko

Carey drzim ti palce s tou pracou a idem uz konecne cvicit ,ale este mi nedalo tak som tu kukla a mam cas idem do prace az 7.1. ,chcela som napisat ze doschudnutia ,ako pozdrav dobre ,ale teraz nie u mna aktualne ,ale po vianociach idem na to tak ako tento rok ked som zacala 7.1 a dokazala som schudnut tak treba dodrziavat tradicie tak pa kamosky

carey

Ahojte, dakujeme Kilecko...samozrejme aj ja vam vsetkym prajem pekne sviatky, pohodu, nestresujte hlavne, doprajte si, sak je to raz do roka :)
Ja som prisla z prace, pokracujem v piatok, co som ani dnes nestihla vsetko, ale mozno ma zoberu na zastupujuce miesto, uvidi sa v januari, tak a teraz idem sviatkovat :)

kilecko

dievcata a ako sa stravujeme ,ja biedne dcera nas pozvala do pizzerie nemuseli sme dnes varit ,ale stihli sme obchody a boli sme na cintorine zapalit sviecky tak aspon z toho mam dobry pocit.Jaj a zajtra stedry den to bude mnamky no co uz tradicie treba dodrzat .Dnes dam brusaky a troska rotanu ale to mi uz aj tak nepomoze ,no slaba utecha ,ale aspon nieco .Prajem vsetkym krasne Vianoce a nech novy rok splni vsetky Vase priania a problemy nech sa Vas strania to Vam praje Vase kilecko

mimma

Tak zavolal mi, povedala som mu všetko.. a on že on sa so mnou nechce rozísť, len chce byť teraz sám a premýšľať nad sebou, že mu mám dať čas. A ja že dokedy mám akože čakať.. a on že zajtra nejde do roboty tak príde. No podľa mňa jeho musí niečo trápiť alebo neviem... ale keď zajtra nepríde, tak to ukončím. Ja viem, som blbá. Ale nechcem to ukončiť, keď on sa so mnou nechce rozísť..

Maoam

Mimma, mas iba 19, cely zivot pred sebou, tento rozchod bude boliet, ale nie je to ziadna tragedia. Vsetko mas este len pred sebou, vsak si este polo-dieta. Studujes, predpokladam, mas VS pred sebou atd., toto ale nie je vztah, ktory by ta robil stastnou, trapis sa, chudnes rapidne, pozri, kam ta to uz dostalo.
Chcela som ti iba napisat, za normalnych okolnosti som vzdy za to, aby sa dvaja rozisli OSOBNE, lebo je to charakterovo lepsie, navyse po dlhsom vztahu o to dolezitejsie, ale v tomto pripade, kedy ta milionkrat nechal cakat a v stichu by stacil E-mail alebo FB-sprava.
proste KONCIS a hotovson.

kilecko

MIMMA je mi smutno aku hru na teba hra je to hajzlik a ja ta chapem nemas nikoho myslim ineho chlapca a s nim si prezila lasku ale neboj jedna laska odide a pride druha ,len sa clovek vyplace ale ked si najdes novu lasku a vlastne ono hladat ani netreba treba len chodit von napriklad do posilky a mozno sa ti niekdo prihovori laska pride ani nebudes vediet ako vtedy ked ju najmenej cakas a pouc sa z chyb co si robila a dufam ze po novom roku nam uz budes pisat o novom kamaratovi ktory ma o teba zaujem a tohto posli do zadku stoji za figu borovu nechaj ho on teraz si mysli ze je vitaz ale kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie a neboj sa robit vo svojom zivote razne rozhodnutia

Maoam

mimma, ako sorry, ale ved ti slubil, ze CELY VIKEND BUDETE SPOLU, vcera ta totalne nechal v stichu a bol s tebou navela-navela 30 minut, aj to len preto, ze musel nakupit darceky, takze musel do Auparku a dnes ta zasa po slube nechal v stichu....ako sorry ale ja si myslim, ze on chodi s tou casnickou, alebo ak aj nie, tak uz ten vztah nechce, ale nema gule na to, aby sa rozisiel (typicky chlap).

Urob razny rez TY. Aspon sa nebudes citit ako totalna chudera. Rozid sa ty. Aj ked je to o to bolestivejsie, ze tak tesne pred Vianocami a vies co, vobec by ma nedivilo, keby pre teba nemal ziadny darcek na Vianoce.

carey

Maomka ako si to pekne napisala, hovoris mi z duse... nema to vyznam a Mimma neboj budes zit aj bez neho, to len teraz tak citis, ale po nejake dobe zacnes odznova a budes opat stastna.