Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátka na chudnutie

Helus

ahojte musketierky,ja uz som doma z prace,a idem si precitat prispevky.Ale vcera som sa zastavila na zmrzline,a dala som si rovno 3 kopceky.A idem varit na zajtra susenu kyslu kapustu+ maso ,a manzel bude mat k tomu knedlu,ja bez knedle.Amam doma ewste hraskovu polievku s psenom.pekny zvysok dna vam prajem.

kilecko

Ahojte,
Mimma neboj jasne ,ze Slnecnici zachovam jej prezyvku je krasna .
Tak ja sparglu nemusim ,ale ten recept na mafinky pridaj budem rada ,dalsie pokusenie pre mna ,ale rodina sa potesi.
Dnes som urobila usmiate ranajky,parky v tvare srdiecka vo vnutri vajicko to vsetko na sunkovej salame a upecene v rure kecupom som urobila ten najvacsi usmev ,ked nam svieti slniecko a oci z horcice,mnaaam syte ranajky,
obed polievka a buchty a to bude uz aj vecera a k tomu cvicenie .
Vaha nemenna 70 kg si drzim pri normalnom jedle a cviceni som spokojna urcite 2 az 3 kg dam dole popracujem na tom ,ale uz som neni taka nedockava pomaly dalej zajdem.
Tak nech sa nam dari.

slnecnica

Mozem byt aj bez L:-)
Ja mam vyhodu, ze si varim len pre seba, takze ine jedla mi doma nerozvoniavaju:-) Ak by si chcela, mozem ti dat recept na tie moje zdrave muffinky, co som mala dnes na ranajky.
Dnes som si kupila sparglu, tak zajtra uvarim asi nieco z nej.

kilecko

omluvam sa Slnecnica nepise mi dobre pismenko L.Ja tiez tak 2 kavicky denne a 1,5 az 2 litre vody ,alebo caj.Tie buchty si dam ved budu tvarohove aj lekvarove a potom pocvicim ved to budem mat obed a sampinonovu polievku,zvladnem to ved treba jest vsetko ,len zmierou.

MIMMA tak fajn treba ,aby si jedla vsetko si mlada ty nepotrebujes sa obmedzovat v jedeni ,aby si si nedonicila metabolizmus tebe tvoje telo spaluje dobre .

mimma

Kilecko vidis ani som si to neuvedomila. Ale napr.dnes som ho mala az 2x
R: ananas
O: celozrnna bageta s kur.masom + zelenina
V: krajec chleba+pomazanka+zelenina

slnecnica

dakujem kilecko, snazim sa.
cez den vypijem 1-2 kavy, 1,5 litra vody s citronom alebo zazvorom alebo nejakou bylinkou alebo to mixnem dokopy a 1,5 litra caju, dnes zihlavovy
Neviem ci by som odolala buchtam, tie vonaju po celom byte, ale budem drzat palce :-)

kilecko

Ahojte,
Snecnica ,super stravovanie vidis ide to a pitny rezim ,kolko vypijes denne .
Mimma vidim ,ze aj polievocka bola zeleninova super a vsimla som si ,ze nejedavas pecivo ci to len teraz .

Tak cvicim v posilke tam mi jeden kamarat poradil,ako cvicit ,tak uz vidim ,kde som robila chyby.Inac doma este cvicim na rotane v posilke nieje tak doma cvicim a ze to je fajn na brucho lepsie ako brusaky tak uvidim.
Sladkostiam sa vyhybam a chleba len celozrnny aj to minimalne,ale zajtra pecem buchty fnuk zas som si na seba usila budu ,ale kila si stale drzim tak som spokojna.

Tak nech sa nam dari.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátka na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk