FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Vyzivovy doplnok na klby

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Vyzivovy doplnok na klby" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    kok01.11.12 18:04??.??.154.170

Zdravim. Pred nejakym casom som bral Roaccutane, kedy ma casto boleli klby alebo chrbat. Po dobrati to prestalo, no teraz citim zas, ze nejak vrzgaju, trochu bolia. Predtym mi doktorka stale rozpravala, ze by som mal jest veci, ktore mi pomozu proti osteoporoze, kedze nejake vysledky som nemal dobre. Neviete mi poradit nejaky doplnok/vitaminy, ktore by mi pomohli a zmiernili moje tazkosti? Dakujem.

• [zruseny17]02.11.12 10:34??.??.243.96

MSM, zralocia chrupavka a proti osteoporoze vela vapnika

• [zruseny27]02.11.12 10:01??.??.95.29

GLUKOSAMIN + CHONDROITIN - pozri si vyziv. doplnky kt. obsahuju tieto dve zlozky. Neviem, ci len kolagen staci.

• jupiik02.11.12 09:45??.??.189.48

Kok jediné čo ti môžem odporúčiť je Kolafit... bral to aj môj bývali a veľmi si to pochvaloval... obnovuje to aj maz v kľboch a nebudú bolieť a vrzgať...

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch