Priateľ sa za mňa hanbí?

Príspevok v téme: Priateľ sa za mňa hanbí?
Hviezdička

S priateľom chodím 3.roky a veľmi ho ľúbim
A trápi ma jedna vec. Keď s ním idem po meste a je ku mne pritúlený a drží ma za ruku a rozprávame sa o hocičom a zrazu stretne niekoho známeho a prídeme k nemu a priateľ mi pustí ruku zoznámi ma a potom podíde k tomu človeku s ktorý sa dá do rozprávania a som ňou sa ani nerozprávajú. A keď pridem k nemu bližšie a podám ho za ruku a sa uhybá. A ani na mna nepozrie a ja cítim akoby som u neho nebola nič.

Ale keď sme spolu či v kaviarni alebo v reštike tak to sa ku mne túli a drží ma za ruky a hladí ma.

Sme spolu tri roky a nechce alebo odmietá ma zoznámiť z jeho rodičmi, kámošmi, kolegami či minulej práce alebo v tejto práce čo pracuje.

Neviem ako si to s ním predstavím, keď budem s ním na návšteve u jeho rodičov a on nebude ani sedieť so mnou a držať ma za ruku ale pôjde preč. Ja neviem čo si mám o tom všetkom myslieť. A keď som sa ho pýtala či sa za mňa hánbí tak mi povedal, že nie. Ale ja si myslím, že áno. Neviem čím to je.

A chce sa som ňou milovať, ale nemáme kde.

Myslíte, že som blázon, keď ho tak moc ľubim a chcem sa za neho vydať? Ale tento problém ma trápi. Čo si o tom myslíte vy??? Prečo mi to robí??

pomaranc99

ked ta za 3 roky odmieta zoznamit s jeho rodicmi, kamaratmi a ludmi, ktori ho poznaju tak je to dost jasne...nechce aby o tebe vedeli ti, co ho poznaju a to znamena, ze ma viac bab a taha ta za nos...rozhodne by si s nim nemala spat a ani mu doverovat.

stoji ti ten vztah za to, ked ta klame, je neuprimny a vsetko ti zatajuje? nie je to normalne spravanie a ziadny clovek s cistym svedomim to nerobi...s hanblivostou to nema nic spolocne.

a este jedna vec - z jeho strany je jasne, ze ta berie na dobu urcitu a cim menej ti povie a s cim mensim poctom ludi, ktory ho poznaju prides do kontaktu, tym lepsie pre neho...

Cariboo

Vycitkami sa viac uzatvori,ratam aj s moznostou ze si jeho bokovka...preto nechce aby ta spoznali znami a priatelia.

winki

A to ste počas tých troch rokov, stále len spolu dvaja? Žiadne výlety s partiou? A čo tvoji kamaráti? Tvoja rodina ho pozná?

Cariboo

Podla toho co si napisala mam dojem ze priatel sa za teba hanbi. Ale msli by ste sa o tom skutocne porozpravat,nenechaj sa odbit jednou vetou. Vysvetli mu co citis a preco tak uvazujes. Mozno ma v sebe nejaky blok a nedokaze sa ti zdvoverit. Na rozhovor si treba vybrat spravnu chvilu a netlac a nic mu nevycitaj.