Keď už neľúbi

Príspevok v téme: Keď už neľúbi
Iskrička

Rozišli sme sa s priateľom lebo ma vraj už neľúbi, posledné mesiace sa len pretvaroval a ja som to vycítila.
Myslíte že je možnosť že by si po pár mesiacoch uvedomil o čo prišiel, zistil by že mu chybam alebo proste ked už neľúbi tak nikdy už nebude ľúbiť.
Zažili ste niečo podobné? Ako sa to časom vyvynulo?
Sú to 2 týždne čo sme sa rozišli, vôbec sa neozýva, nič o ňom neviem a hrozne ma to trápi ako zo dňa na deň dokázal všetko ukončiť.

hlanovozec

a ty by si chcela takeho chalana co si zrazu rozmysli ze ta chce? naco, chalanov je milion, s niekym inym aspon prezijes znova sladke zaciatky

Mimulus

iskierka čo čakáš ja som chlap tak som to možno napísal ako takýto názor a riešil by som to z môjho pohľadu trošku impulzívnejšie.

iskierka

mimulus, ale nadavať mu zrovna netreba :D sú ľudia, čo nevedia otvorene a narovinu ukončiť vzťah, možno sa bál, že ju to zraní, tak čakal kým to ona vytiahne..tažko povedať

gumka

taky limit najdlhsi je pol roka. Bud sa dovtedy zbada, alebo potom uzavreta kapitola. Len ci sa tebe chce cakat pol roka...Zi si svoj zivot, hlavne ho v ziadnom pripade nekontaktuj

iskierka

iskrička, tak potom to neukončil až tak zo dňa na deň, keď tvrdíš, že ak by si sa v tom nevrtala, stále by zrejme bol s tebou. možno mu ťa bolo ľúto a preto sa tak dlho pretvaroval. Myslím, že on je teraz už rád, že je to za ním.

pomaranc99

o nic si neprisla. zabudni nanho a najdi si niekoho kto ta bude lubit rovnako ako ty jeho. naco ti je clovek, ktory ta nelubi a ktoremu na tebe nezalezi?

Mimulus

No zdravím Ťa Iskrička - iskierka Ti to veľmi pekne napísala. Má si rozmyslieť či Ťa ľúbi alebo nie? Či mu chýbaš? Byť ja ženou tak mu tak nepekne vynadám až by sám ušiel ani rozísť by sa so mnou nestihol :D