Povedal mi ,ze sa nam neoplati rozchadzat sa

Príspevok v téme: Povedal mi ,ze sa nam neoplati rozchadzat sa
natina

Pekny vecer, uz z nazvu temy je jasne, ze sme sa s priatelom pohadali. Povedal mi okrem tej skvelej vety ja to, ze uz nema na mna tolko casu. Chodieva pravidelne cvicit, zacal studovat. Zijeme spolu dva roky a planujeme buducnost. Ale kazdy asi tu svoju. On(30) sa rozhodol studovat, aby si mohol najst lepsiu pracu. Ja(27) tuzim po rodine a svadbe. Tema deti je u nas nejasna, pretoze mu je neprijemne to rozoberat, avsak mi hovori, ze aj on by ich chcel. No ja nechcem mat deti po 30tke..tema svadba...on si ma chce zobrat, viem, ze doteraz prsten pre mna nema. Na to ze kedy ma chce prekvapit, nema odpoved ale mozeme si kludne urcit termin svadby...ved sa ma preboha ani nespytal!Chapete trosku romantiky do toho by nezaskodilo...Co sa tyka milostneho zivota, je to tak dvakrat do mesiaca, pretoze je zevraj unaveny a iniciatorom som vzdy ja, pretoze jemu sa to tak paci..no mne nie a vie o tom. Inu asi nema, to by som vylucila, nevracal by sa za mnou a citim ze ma lubi, ale citim aj to, ze tento vztah nabera zvlastny smer...necitlivy...citim sa uvaznena, pretoze by som najradsej usla ale nejde to...par krat som bola zbalena, a po tom vsetkom si moj priatel uz z toho ze sa mu vyhrazam odchodom, nic nerobi. Co si o tom myslite ? Budem rada za akykolvek nazor, citim sa bezradne...zelam si aby si ma opat tak vsimal ako kedysi, tak ze sa ma nevedel nabazit...a nie ze ked prejdem po miestnosti naha, si ma ani nevsimne...

natina

Dakujem vam vsetkym za nazory a rady. Do dnes sa situacia nezmenila...aj ked je pravda ze je obetavy, pretoze mam chripku a on mi aj caj spravi, aj k lekarovi ma zavezie...no z celeho dna ho vidim max 4 hodiny a aj tie bud prespi, alebo presedi pred pc...no nic..

sweater*

ja ti poradim ze do svatby ani tehotenstva sa vobec ss tymto chlapom nezen, nechaj tomu cas, pokial ti samozrejme nebude prekazat byt rozvedena alebo slobodna mamina, to ja uz posudit neviem, vyber je na tebe...

amy55

myslim ze tvrdenie muz ktory nechce sex nemiluje, je trosku prisilné..to ze toho tvojho to bavi s tebou aj kazdy den je pekne,ale to nic nevypoveda o laske, ale o sexualnej túžbe.
poznam pary, kde muz urcite miluje ( o sebe teraz nehovorim,aj ked viem,ze aj mna partner lubi i ked je lenivy)ale maju to sexualne podobne a rozhodne su to velke lasky, planuju svadby a pod. ak niekoho drzi spolu viac nez sex,tak to sancu ma. i ked sex je urcite vo vztahu taktiez velmi dolezity.

wowo1

mam kamosa co ma 50. s byvalou ho to nebavilo ,ale so mnou aj kazdy den.To nie je o veku, ale chuti na toho druheho.Ak nie je chut, tak to len platonicka laska neudrzi na cely zivot.Muz ktory nechce sex nemiluje, alebo nieco nie je v poriadku. a aka namaha,,necitala si ze sex u muza je o hyperventilacii ?

amy55

no a predstav si, ze my sme este mladsi nez 27..tiez neviem,co bude robit ked bude mat 50,ked uz teraz sa mu do toho nechce..ja uznavam,ze chlapi sa pri tom viac nadrú,ale tak no..avsak kvoli tomuto ho (zatial)opustat nechcem.

dpk1

amy: jj, preto som napisal ze ju nejakym sposobom podyebava - obchadza. Netvrdim ze musi rovno mat milenku. No proste ten hormon pusti niekde inde, ci pri Pcku alebo inej zene. Nuz a dovodom bude zrejme asi logicky to, ze ho uz holka nebavi v postely. Otazne je ci 27 rocna mlada baba ma po zvysok vztahu nahanat chlapa do sexu a vobec zaujmu o nu a ich vztah a buducnost. Treba si proste uprimne polozit otazku kam to asi vedie a realne si na nu odpovedat, a uplne vynechat faktory co na to okolie, rodicia, svokrovci....

amy55

no,nemusi ju hned podvadzat. ja toho mojho tiez musim nahanat do sexu a uz to zacina byt pre mna vycerpavajuce. on je proste lenivy a nechce sa mu do toho,hovori, ze je unaveny. inu nema určite,lebo viem o kazdom jeho kroku;) pre neho je podla mna pohodlnejsie po robote si to spravit na pečku, ako sa namahat na partnerke..

du512

Natina, si ešte mladá, máš šancu na plnohodnotný vzťah. Teraz, ak nechceš byť celý život nešťastná, UTEKAJ a hľadaj si ozajstný vzťah.

dpk1

natina. ak on je zdravy, 30 rocny, sportujuci muz, ktory sa o seba stara....a do sexu ho musis nahanat....tak vec ze nejakym sposobom ta podyebava...sorry za vyraz, zial je to 99% istota.

z pozicie cudzieho cloveka absolutne nemam potrebu ti skusat nahlodavat doveru a hrat sa na mudrlanta, no ak ty musis nahat jeho ako sportovca a aktivneho cloveka do sexu, a je jedno ci je to raz za tyzden alebo mesiac proste nenarazam na frekvenciu, tak vec, ze svoje hormony a spermie chalan pusta niekde inde. som ako tak muz a preto viem o com hovorim.

inak to co opisujes je klasika, chalan ma z teba hracku - zienku domacu. to nie je vecou isteho stereotipu a rutiny ktory skor ci neskor ovladne kazdy vztah, to je proste tym ze ho uz nebavis ale zaroven si chce udrzat svoj isty atandart ktory mu zabezpecujes. proste cista matematika nic viac...zapadas do jeho vypoctov, do jeho vzorca.

takmer vzdy vsak pkati, ze bez listka...., takze tak. avsak s tou prvou pasazou si mozes byt myslim ista....30 rocny sportovec so zaujmami a chutou do zivota...ak takeho musis nahanat do sexu....je to proste tak ako pisem v uvode. sorry.

vela stastia, nech si co najskor spokojnejsia.