Co si myslite??

Príspevok v téme: Co si myslite??
tralala

Je podla vas vela ak dievca s vyskou okolo 163cm vazi 62.5 kg??? kolko podla vas by som mala schudnut aby som vyzerala konecne ako clovek a nie ako slon? - viete mam zo seba obrovske komplexi a myslim si ze som menejcenna ako chude a krasne dievcata a dokonca kvoli tomu som uz niekolko rokov nebola na kupalisku(ja som radsej zostala doma ked sli vonku kamosky a zabavali sa ...no najhorsie na tom bolo ako potom hovorili ako tam bolo super )a ked ma chce nejaky chalan tak radsej poviem ze s nim nechcem nic mat aj ked sa mi paci a je mi sympaticky lebo sa hambim za to ze musi s takym slonom chodit von a tak ...

zaba

pane boze,urcite niesi ako slon:),ved aspon si zenská a nie nejaka vytrasena kost,ja som chuda a viacerym chalanom sa to nepacilo,dokonca priatel chcel aby som pribrala,trochu sebavedomia si dozic,a ak chces schudnut tak pre dobry pocit,staci ti mat 58,to je akurat

germi

tralala, nemusis byt kost a koza, aby si bola pekne dievca... sak odkial sa vzala taka blbost, ze len vychrtle su pekne??? pola mna, skor take by sa mali hanbit sa vyzliect, bo vyzeraju ako maly chlapci z koncentrakov :) skus sa o seba viac starat, rozmaznavaj svoje telo, skus sa viac hybat-to je dobre aj pre psychicku pohodu a aj pre tvoje telicko... ja mam podobne problemy, ale uz som z toho skoro vonku-hybem sa, jem zdravsie a citim sa vpoho. ete k tomu, ked s tebou chalani chcu chodit, asi to znamena, ze nie si az taky "slon" :) asi sa im pacis- aj vyzorom, ale aj tym aka si vnutri-a to je predsa najdolezitejsie ;) drz sa!!!

ccc

dievčatko,chápem že možno nie si so svojím telom spokojná..,tak preto niečo urob aby si sa cítila lepšie..,a tym nemyslím,že prestaneš jesť a všetky tie hlúposti,kt.sa dievčatá snažia byť štíhle.
skús cvičiť,robiť nejakú pohybovú aktivitu,aby si schudla.
schudneš a aj psychicky sa budeš cítiť lepšie,za to ti ručím.
viem, že je to už otrepané,ale chlapcom sa zďaleka nepáčia vychrtliny u ktorých môžu počítať rebrá.
týmto nám len médiá masírujú mozog,ale realita je úplne iná