Chalani co sa vam nepaci/paci na dievcatach?

lost

bracho dnes inak daval :D
ze "ako schudne zena dve kila za minutu?"
"umyje si tvar"
sme sa na tom s celou rodinou šúlali po zemi..

insporovany inymi :

1. fajcenie
- a moze to byt aj (sem dpln meno najsexi modelky sveta), vystupujcej z lamborghini.. proste akonahle uvidim u niekoho cigaretu v ruke, absolutne a okamzite pada vsetko co padnut moze.. nepomoze ani inak smrtelny koktail viagry.

2.
milon inych veci ale to je asi irelevantne a offtopic aj v tejto teme :D

PS:
nerovne zuby.
bacha na nerovne zuby, clovek za to nemoze a nemas ani predstavu o tom, co stoji vyrovnaie zubov, nie financne, ale operacne ;) jeden kamos to teraz podstupil a bolo to hardcore, co mi spominal.. chapem ze sa ti to nepaci, ale neodporucam to nikdy nikomu povedat do oci :P

Matt_o_O

vzhladovo....???? rozhodne som si nevybral partnerku len na zaklade vzhladu..... aj ked je jasne ze ma zaujala najprv vyzorovo a celkovym spravanim a samozrejme krasnym usmevom ;)))... skratka prvy dojem bol super a tie ostatne este supernejsie hehe :)) no a co sa tyka toho vyzoru teda... musim sa priznat ze mam slabost pre dlheeeee vlasy sympaticky usmev krasne pery juj radost to pobozkat ;)) na farbe oci a ani vlasov mi nikdy nezalezalo..... celkovo nech je v tom harmonia ;)) a co sa tyka postavy tak vyssie a chudsie....nakolko som aj ja vysoky

aadriaanka

sometimes1 koľko máš rokov? Asi veľa nie, keď sa sústredíš akurát na vzhľad. Mala som frajera, ktorého mi prebrala baba, ktorá nevyzerala zďaleka tak dobre ako ja. Sranda však? Neskôr to pochopíš :D

tenconemaroh

nebudem pisat frazu ze ma musi uputat celkove, ale pacia sa mi rozne zeny vyzorovo, akurat ma moc nepritahuju kratkovlase a prilis baculate a barbiny,... napr vacsi nos, vacsi zadok a podobne veci z ktorych niektore baby maju mindraky ma naopak castokrat dokazu pozitivne zaujat

ja99

nepaci sa urcite to fajcenie alkohol a ine neduhy sucasnej doby ako tu spomenul system, zena my byt vznesena ale aj taka ako obycajna, proste super, a vyzorovo je pre mna dolezita postava vseobecne a nie jedna cast, darmo by mala pekny zadok a male prsia alebo naopak, proste to musi dokopy ladit, ale si myslim ze kolko ludi tolko chuti

kukuruku

nepacia sa mi baby ktore sa potrebuju stale po niecom opicit, ktore su nesvojpravne, ktore pokladaju nazory casopisov a TV za "vlastne nazory" a ktore snoria co si druhi myslia ze je cool a co nie alebo co je pekne a co skarede..

system

mne sa na babach nepaci skaredy slovnik, fajcenie a nadmerne pitie alkoholu. vybuchy spravania. nekontrolovane spravanie, klamanie a vyhovaranie sa, tiez neuprimnost. Co sa tyka vyzorovych vlastnosti nepacia sa mi tucnejsie postavy a nerovne zuby. Samozrejme kazdemu sa paci nieco ine. Ja mam tiez predstavu ako by mala vyzerat moja frajerka, otazka je ci taku najdem :D . btw: dlhe/kratke vlasy to je jedno ak su upravene, prsia tiez niesu prioritou, nos tiez nie no zuby ako som spomenul ano :D a akne urcite nie: 1. zeny pouzivaju make up takze to ani nevidno 2. poznam jednu zensku ktora mala akne a aj napriek tomu bola sebavedoma a vyzarovalo z nej nieco co ma pritahovalo :P

Mimulus

Nekonečná blbosť - teda aby som to uviedol na pravú mieru - také tie vyumelkované premaľované modelečky čo nevedia poniektoré ani písať. No niekedy stačí ak nejaké dievča otvorí ústa a hotovo - dohovorené!!!