Znovu som začala ľúbiť je tu však kolotoč

Príspevok v téme: Znovu som začala ľúbiť je tu však kolotoč
stratená

Pred cca rokom som začala chodiť s jedným chalanom (obaja sme mali 15) kým sme sa dali dokopy trvalo to asi 5mesiacov ale od začiatku sme k sebe niečo cítili po 4mesiacoch som sa s ním rozišla, akoby zo mňa vyprchala láska (stalo sa vám niečo podobné?) Po rozchode som bola v pohode,teraz mi opäť začína chýbať ( myslím na neho takmer každý deň už 2/3mesiace) problém je ale diaľka (cca 60km) ale to by sa ešte dalo, ale obaja máme svoje "koníčky" on vykonne športuje hokej a má málo času ani neviem či ma po takej dlhej dobe stále ľúbi (vtedy mi to často písal a chýbali sme si), aj keby áno viem že by to bolo náročné..
mám sa o niečo pokúšať?? (som hanbliva v tomto) mam mu napisať??
Ešte trochu detaily :D Po rozhode sa mi po 2mesiacoch ozval, ale bolo to o ničom,nepriznal nič také že mu chýbam, on mne vtedy tiež ešte nie. Občas sa ešte stretneme na nejakej akcii aj keď sme z iného mesta, a mrzí ma to že sa spolu ani nekontaktujeme, najviac tak sa pozdravime, nedokážeme sa porozprávať spolu. V lete spomínal niečo o dievčati kt. stretol, ale vraj je to len kamarátka (možno len zatiaľ)
A pustila som ho k vode z väčšej časti aj kvôli tomu čo mi povedal, že ma ľúbi ale nevie čo sa môže stať na zájazde že ma možno podvedie ale mám sa modliť za to aby sa to nestalo (vieru neriešte, obaja sme verieaci), ale teraz viem že som mu to odpustila a možno som vtedy v hneve písala aj blbosti,
ČO MÁM TEDA ROBIŤ?! viem že som mladá ale trápim sa :/

Magy

stratena - pozri, kazdy sa moze potknut. sme len ludia, robime chyby, ked som bol v tomto veku, tiez mi svitorilo a ine somariny som vystrajal. ale tak je rozdiel nieco vyparatit a pouzit sa z toho a rozdiel, ak rovnake chyby opakujem zas a znova.
to uz musis posudit sama, do ktorej kategorie patri tvoj partner.

stratená

No to je jasne nejsom blba, u mňa tiež vtedy riadne klesol a preto som si tiež neni istá a hrozne ma to naštvalo vtedy lebo jak to niekomu môže povedať človek keď ho miluje no neviem.. Ale teraz som sa dozvedela od kamaráta že to ľutoval dosť, teda on sa mi za všetko ospravedlňoval už vtedy dávno ale ja som bola taká nasratá..šak kto by nebol, ale obaja sme o rok starší tak ja neviem čo teraz... Alebo či to radšej zahodiť a vykašľať sa na to a nekomplikovať zas naše životy a čakať na niekoho noveho no fakt neviem :///
Takže sa cítim ako v začarovanom kruhu z kt. neviem ako von alebo jak na kolotoči raz ano potom si zas poviem nie.. ://

*iskierka

.."že ma ľúbi ale nevie čo sa môže stať na zájazde že ma možno podvedie ale mám sa modliť za to aby sa to nestalo "
takéhoto by si fakt chcela??? :-/ veď to je tak hlúpe, čo ti povedal, úplne by poklesol touto vetou v mojich očiach...vraj modli sa:D

Magy

myslim ze to najlepsie, co mozes spravit je mu o svojich citoch a naklonnosti dat vediet a dufat, ze sa chyti. stratit nemozes nic. ak sa date nazad dokopy, bude to vyhra (z pohladu momentalnej situacie), ak nie, vlastne nestratis nic viac, ako mas, ci skor nemas, teraz. tak smelo do toho. aspon budes moct kludne spavat s istotou o jeho postoji k tebe.