Krámy

Príspevok v téme: Krámy
Egatnive

Mám 14 rokov a ešte som dosť neskúsená, aj keď krámy mám už skoro rok. Chcela by som vedieť, čo si myslíte:
1. Používam /iba/ vložky. Tampóny vôbec nie, ale počula som, že vraj je to lepšie, lenže trochu sa bojím použiť tampón. Neviem, či by deti mali...
2. Máte nejaký \\\"návod\\\" na používanie vložiek? Lebo často sa mi stáva, že mi v noci pretečú.
3. Je to normálne, ak môj cyklus trvá väčšinou dva mesiace? (3-x sa mi stalo, že trval presne mesiac.)

Iba Katka

Suhlasim s flegmou. Len som chcela dodat ze ked doma nemam tie night vlozky tak si davam dve denne (samozrejme s kridielkslami). Davam ich tak za sebou ze su ako jedna ta dlha. Samozrejme ze nesmies mat medzi nimi dieru ;D

Iba Katka

Suhlasim s flegmou. Len som chcela dodat ze ked doma nemam tie night vlozky tak si davam dve denne (samozrejme s kridielkslami). Davam ich tak za sebou ze su ako jedna ta dlha. Samozrejme ze nesmies mat medzi nimi dieru ;D

flegma

1. na tampony mas este cas, ale ak by si chcela vyskusat, kup si tie najmensie, mini
2. na noc si davaj vlozky na to urcene, to jest predlzene, schopne vacsej absorpcie (takze co najviac hviezdiciek, ci kvapiek, ci ako sa to oznacuje, niekore aj maju v nazve ze night)
a pre istotu si mozes na noc dat pod seba stary uterak, v pripade "nehody" ho lahsie operies ako plachtu
3. z toho si starosti este nerob, si primlada, cyklus sa ti casom upravi :)