Je to nevera?

aadriaanka

Kasandra, ja som mala takú "kamarátku" ešte keď som bola na škole. Páčil sa nám obom jeden super chalan a tvárili sme sa, že ani jedna ho nechceme, ale chceli sme ho obe. On si potom vybral mňa a ona sviňa ma potom pred ním ohovárala, očierňovala a vymýšlala si rôzne veci, aby ho získala pre seba. Akože ja som chápala, že závidela, keď sa rozhodol pre mňa, ale keby situácia bola opačná a vyberie si ju, tak to nechám tak. Akceptovala by som jeho rozhodnutie. Proste ... ani radšej nebudem hovoriť čo si o nej myslím, stále to mám v pamäti... A teraz spolu s kolegyňou ako vychádzate? On to hneď priznal a nezahováral? Ja by som mu tú kávu asi šplechla do ksichtu!

kasandra

To vieš, že ma to nasralo, ale v tej chvíli, keď som to už vedela, ale on nevedel, že to viem sme sa mali stretnúť v jednej kaviarni. Tam som sa ho nato počase opýtala. No a čo už môžeš medzi ľuďmi riešiť na verejnosti.
No a keď mi to povedala kolegyňa, tak som jej samozrejme neverila, som myslela, že si robí srandu, alebo že mi chce rozbiť vzťah, že závidí.

aadriaanka

Kasandra to som čítala, že ich bonzla kolegyňa, mňa zaujímalo, či si to s ním aj nejako riešila alebo vydiskutovala...Mňa by to dosť nasralo ak by mi to povedal niekto cudzí, že ma partner podvádza.

Slecna A.

:D ked som nebola registrovana, nechodila som tu tak casto...Prosto sem tam napisat cosi, lebo ma obmedzovalo cele to vypisovanie policok...Nechcem tu ani teraz chodit casto, pretoze neuznavam ziadne socialne siete, ani podobne debatne fora. Hoci su fajn, ked clovek potrebuje poradit a od toho aj su, ale nechcem travit na nich cely den, ako niektori ludia :) Mam 26 rokov a moj nick vznikol vdaka tomu, ze neviem byt kreativna a bolo to prve, co mi napadlo... :D

kasandra

Veď ti vravím, že ich bonzla moja kolegyňa, ktorá ho videla v jednej reštike. No neviem, či vtedy už spolu aj spávali, ale nejaké techtle-mechtle mali medzi sebou.
A čo som urobila, no žiadne scény ak na to myslíš, niesom ten typ. Ak by to bolo možné, tak ho v tej chvíli prizabijem spôsobom uškrtenia a udusenia :) Dobre mu tak, čo som počula aj s ňou sa už rozišiel.

aadriaanka

Kasandra, miluna to písala 08:48. Aj spolu spali, alebo si na nich prišla skôr, čo si mu potom povedala a urobila?

Slecna A. nesledovala som tú tému, preto sa pýtam. Neobmedzovalo ťa, keď si pred každým pridaním komentu musela opisovať znaky? A ako si prišla k tomu menu? Mne by sa to nepáčilo keby mi hovorili slečna, by som sa cítila jak 12 ročná :D Koľko máš rokov?

Slecna A.

aadriaanka, ty si sledovala temu, kde som o registrovani pisala? :D Sranda...kedysi som tu uz bola, pak som nick zrusila a po istom case som zas tu. Ale uz tu nefungujem ako kedysi, ze by som denne zapla zdravie, len preto, aby som vedela, co je nove. Dost ma to obmedzovalo. A tak som nemala registrovany nick, nepovazovala som to za dolezite. Ale celkom ma dostalo, ze niekto tu pridal prispevok pod mojim nickom, tak som si ho registrovala :)

kasandra

aadriaanka- ako vieš, že vášnivo, to tu niekde píše, nečítala som ostatné príspevky?

No ako, normálne, začal si s druhou poza môj chrbát a to som sa dozvedela od kolegyne. Potom sa nakoniec priznal sám.