Acai Verde skusenosti

Lancia

Prosím Vás, nenechajte sa nalákať. To je veľký humbuk, chcú zarábať na ľudskej naivite. Žiadne tabletky Vám nepomôžu schudnúť.Mám svoje skúsenosti.

romana suchá

Acai power jednoznačne nie. To už hádam nikto na to nenaletí. Ja som sa dala ešte v čase keď to fičalo nalákať a iba stratené peniaze to boli, keby som viac čítala po internete a hľadala tak by som sa nedala nachytať. Po tom čo som našla recenziu na Acai Power chudnutie123.sk som zistila že som sa nechala nachytať.
Nedajte sa aj vy !!!

fitMonka

Vy co sa tu stazujete, Acai alebo este lepsie Magui urcite pomozu, su to silne antioxidanty. Ale ked si myslite, ze budute sediet doma na zadku a stravovat sa nevhodne, pritom si date tabletu alebo napoj Acai a budete chudnut, ste na omyle. Je to len podpora, z nicoho zdraveho, prirodneho neschudnete, ked to nedoplnite pohybom a upravou jedslnicku. Zacnite sa hybat, vhodne sa syravovat a Acai alebo este lepsie Magui vam pomozu zhodit rychlejsie.

...

Nechapem preco chcete furt nejake tabletky ... Vsetci sa stazujete ze NIC . Zacnite cvicit , jedzte salaty , ovocie a zeleninu a potom sa prestanete stazovat . Si myslite ze z nejakych tupych tabletiek schudnete , mozno aj ano ale ovela lepsie je ked to date dole prirodzenou cestou a nie len minat peniaze na tabletky kde nemate 100% zaruku ucinku . Za behanie v lese , domace cvicenie a posilnovanie vlastnym telom nic NEPLATITE !!! Uz sa spamatajte !!!

Sajmonko

Ako nepoznám nikoho kto by s tým mal skúsenosť ale podľa môjho skromného názoru ďalší marektingový ťah. Ak z toho niekto schudol tak asi jedol po celú dobu hlávkový šalát alebo čo :D A kde píšu ako im nič nepomohlo a že to užívajú aj celebrity čo majú super telá tak už len to by mi totál brutál veľa napovedalo.. tie čo majú super telá aj super makajú aby ich mali a celebrity s kilečkami navyše ktoré už tak supiš pupiš nevyzerajú nič nerobia a myslím si že keby to pomáha tak sú aj oni ako lane ;)možno akurát tak výživový doplnok toť vše drahé :*

Iva xbr

Tomu věříte? Pochybný výrobek na pochybné stránce. Vždyť to je na stejném principu jako Weight Loss, Raspberry Ketone nebo Green Coffee. Hodně nespokojených lidí najdete tady na webu www.sjidelnicek.cz

Samozřejmě, že nikdo nezhubnul, protože to nefunguje.

Gina Vanesa

Užívám acai přes dva týdny a ani deko dole, takže jsem opět zklamana, zajímalo by me ty lidi co na stránkach acai verde pisou jak zhubli deset a víc kil za mesic co je na tom pravdy