Acai Verde skusenosti

0705bubu

Ahojte babeny. Akurat som docitala reklamu na ten acai a tiez si myslim ze je to prehnane. Ja som schudla asi pred 8 rokmi 25kg do roka a to jednoduchou metodou podla pani Edity Sipeky a to jest kazde 4 hodiny a sem tam nejake to cvicenie ale len doma. Kupila som si jej knihu vysoka skola chudnutia a drzala sa toho a pochopila ako to nase telo vlastne funguje. Je rozumnejsie nez si myslime. Jasne ze vela robi aj preddispozicia ci dedicnost ale aspon sa clovek nauci pravidelne jedavat a nie je obmedzeny dietami a oddelenym stravovanim a potom bohuzial jojo efektami. Naozaj skuste to oplati sa rozhodne.

nikus

acai verde je totalna hlupost ako aj vsetky ine ,,odtucnujuce " tabletky !!!! uzivam uz 3 týžden, a NIČ.... ani len deko dolu !!! no mam trochu viac energie to je vsetko !!! treba prestat vyzierat chladnicku a zacat sa hybat, to je cela veda chudnutia

lucia000

Ahojte.. ja som brala acai verde asi len týžden, ale potom som zvolila inú metódu a nechcela som kombinovať dvojo tabletiek. Ostalo mi 97 tabletiek, keby má niekto záujem tak reagujte :)

Vava

ahojte, ja to beriem dva tyzdne a musim povedat, ze naozaj mam mensiu chud do jedla, pred tym som byvala hladna tak, ze som sa nemohla docakt, ale teraz v pohode vydrzim. Takze to beriem ako pozitivum. Drzim ale aj dietu.

hanik

Ahojte ja za seba mozem povedat len tolko ze je to urcite nefugujuce chudnutie po mesiaci co to beriem ani gram dole som maximalne sklamana.....poradte nieco ucinneDakujem a pekny den zelam:)

bets

ja som brala asi dva tyzdne schudla som dve kila, jedla som jednu tabletku denne, no je naozaj tazko povedat ci som chudla od toho teraz som to prestala brat a zase mi ide vaha naspet hore, podla mna to pomaha len na to co povedala Ildikó ze som kazdy den chodila na velku, pretoze to asi obsahuje vela vlakniny, takze vysledok vobec nieje ako som ocakavala :(

tak som hladala dalej niečo co by pomohlo a nasla som toto ak mate niekto skusenost prosim napiste :( dakujem

www.akosomschudla.eu

Ildikó

Ja acai verde beriem už treti týžden (4 kapsuly denne),ale nič!!! Neschudla som ani gram. Len tolko pomáha,ze kazdy den viem ist na WC.

Vava

Ahojte, aj mna by zaujimali skusenosti tych, co to beru/brali.
Ja som Acai verde zacala uzivat od nedele popri Ducanovej diete (drzim ju do toho dna 2 a pol tyzdna) a od kedy som pridala acai (2 tablety denne), islo mi kilecko dole. Ale nemozem so 100% istotou povedat, ze to je vdaka acai, ale myslim, ze urcity psychologicky efekt to ma :)

De.e

Ahojte, chtěla bych se zeptat jak Acai Verde funguje ? Kdo s tím už má nějaké zkušenosti ? A jestli jste k tomu dostali nějaký příbalový leták, dneska mi přišel, ale jen pilulky nic víc k tomu.. Děkuji všem za odpověď..

abrakadabra

Blbost !!!!
Vláknina sa dnes pomaly stáva hitom, a tak ju môžete dostať v lekárňach a supermarketoch ako doplnok výživy. Ak vás nadchlo, čo všetko dokáže, pozor, aby ste to s ňou neprehnali. Nadmerné množstvom totiž môže privodiť zdravotné problémy. Príliš veľa vlákniny vám môže spôsobiť aj zvýšenú tvorbu plynov, vracanie či tráviace problémy. To môže ovplyvniť aj vstrebávanie dôležitých prvkov, akými sú železo alebo zinok. Preto množstvo skonzumovanej vlákniny sledujte, aby bol jej príjem vyrovnaný. Vyššia dávka ako 60 g môže byť príčinou zníženého vstrebávania minerálnych látok a vitamínov!