Opovrhuje mojou pracou

Príspevok v téme: Opovrhuje mojou pracou
rosalginka

Vyjadril sa ze ju neuznava mam Bc. a on ze napr. Mgr,Mudr,Judr je viac (ano je :) ) neskor zapotil ze tu ide hlavne o status v spolocnosti,(on ho ma) a ja pomaham ludom s Bc.nechape to a aj ked to nikdy nedal na sebe znat az do teraz tak ma ma za nieco menej.... ako sa s tym vysporiadt? zeny z jeho minuloti boli workoholicky tak ako je mozno aj on ...a ja som skor rodinny ty

Maoam

rosalginka, pamätam si na teba, uz si sem pisala, neviem ci je tomu polrok, rok, to je jedno, vtedy sme ti pisali, ako to dopadne, vsetko sa splnilo uplne do bodky :-//

cim ta nakazil? chlamydie, HPV? alebo nieco ine?

pan d.

Ja nechapem mojho brata, keby ste vedeli, aky je sikovny a teraz umyva taniere v Anglicku. Nechapem. Vie programovat, dokaze opravit pocitac, vie nemecky, anglicky, ma Bc. z manazerstva. Ludia sa asi zblaznili.

Mrska Silvuska

mna osobne napriklad taketo hluposti unavuju, neviem ako ostatnych. Raz za cas pozriem, ako dana tema "pokrocila" a zistim,ze nijako, lebo autor/ka ziadosti o vyriesenie toho a onoho je stale rovnako hlupy/a. Napriek dobre mienenym radam dotycny/a nezmenia vo svojom zivote ani len uces, nieto podstatnejsie veci. To je ale len moj nazor.

myshl

Mrska Silvuska

Like. Najprv to bolo, ze neuznava jej pracu lebo je len Bc, teraz ju nakazil, ale URCITE ju nepodvadza a ona nevie bez neho zit a blablabla..

Proste DOKONALY partner :D

Mrska Silvuska

uplny zbytocne jej tu vsetci vypisujete, bude to stale o tom istom....len bla bla bla bla, a skutek utek....sup do inej temy)

Mimulus

No ak sa preliečite obaja a on Ťa nakazí tak je to jasné! A človek má veľa tajomstiev o ktorých nevedia ani najbližší - to si zapamätaj.

rosalginka

viem ze ma nepodvadza lebo nas sex je uzasny ,,,boli obodbia ked sme to robili furt a stykali sa iba pre toto a zanedbali sme lasku preto som teraz nestastna .. taky obrat. Milenku nema teda fyzicku nie :) skor niekedy premyslam ci este nelubi svoju byvalu :/ alebo tak alebo ma nepodvadza vo vnutri duse,,, ale co s mojou chorobou ?