Urinoterapia - mechanizmus pôsobenia - otázka na RNG

modra

myslim ze na akejkolvek teme je najskodlivejsie, ked sa k nej vyjadruju ti, ktori o nej figu vedia. lebo mat nazor na nieco, co nepoznam, alebo to dokonca hodnotit, to uz chce silnu davku obmedzenosti.

Magy

existuje aj urinoterapia, kde sa moc nepije, ale pouziva na rozne exemy, kozne ochorenia, plesne a pod.
a mozem potvrdit, ze to funguje.

llek

Oblicky patria k vylucovacim organom, teda umoznuju vylucit z tela odpadove a casto inak toxicke latky. Ked cloveku zlyhaju oblicky, tak ak nepodstupuje dialyzu tak vznika uremia a za nejaky cas clovek zomiera, lebo sa akoby otravi nevylucenymi latkami. O urinoterapii su cele teorie, napriek tomu, je to nic ine ako pitie svojich vlastnych vyluckov. Sterilny ten moc moze byt, ale obsahuje latky, ktorych sa ma telo zbavit. Na jednej strane sa ludia strasne chcu detoxikovat a na druhej za ozdravujuce povazuju pitie svojich odpadov. No a okrem toho uz len predstava toho zapachu a chuti. uz radsej nepokaracujem.Mozem len povedat, ze v liecbe nadorovych ochoreni to nepomaha, vidlea som apcientov co sa na to dali

watcher

notita moja zlatá na nete máš o tom milión článkov. čo tak si prečítať tie a nepýtať sa zbytočnosti?

aduska051

ak ti mozem aj ja nieco povedat tiez pracujem v zdravotnictve...podla mna je cela urinoterapia blbost aj ked je za normalnych okolnosti moc sterilny nema sa co vracat do tela prave naopak su tam latky ktore telo vylucilo a nepotrebuje ich....