Antidepresiva Trittico

Príspevok v téme: Antidepresiva Trittico
Ruzicka89

Dobry den. 24.10. som zacala na odporucanie mojej psychiatricky uzivat antidepresiva Trittico - kazdy vecer iba tretinu tabletky. Po desiatich dnoch som tieto antidepresiva musela vysadit, nakolko mi byvalo velmi na zvracanie a mala som hnacky (trpim histaminovou intoleranciou). Napriek vysadeniu sa vsak nemam dobre, kazdy den mi je na zvracanie a mavam hnacky. Preto sa chcem opytat, ci je mozne, ze mam taketo stavy kvoli vysadeniu antidepresiv? Ako dlho to moze trvat, ked som antidepresiva pred 11 dnami vysadila? Dakujem za odpoved.

Abstak

Zdravim, neda sa mi nepodelit o zazitok s timto "uzatnym" antidepresivom. Bral som ho 6 dni ale asi najvacsi horror ako som zazil 1/3 150mg. Prve 2 dni boli uplne bezprblemove az som sa cudoval a vravel si fajne nasli mi AD na 1. krat co mi sadli no 3 den uzkosti horsie 4 den uz to zase bolo trosinku lepsie 5ti den som uz mal nizky tep a tlak, sedel som pri PC ked mi zrazu hlavu viplo a zapol mi ju len adrenalin, pretoze som sa zlakol ze co sa deje. Volal som hned psychiatricke ktora mi povedala ze este si mam dat 1 davku a prist za nou. Mal som velky strach tak som si este tu 1/3 rozpolil a dal si menej. Druhy den som sa rano skoro dogrcal, viete si asi rpedstavit cestu ku doktorke a cakanie v cakarni. Povedala mi ze vysadit hned a zacat brat nove Tianeptin Sandoz. Povedal som si no dobre, vecer neskutocny abstak z trittica co podla slov lekarky, ved to mate malinku davku to sa pri 1/3 vysadzuje. Ďakujem pekne, akurat teraz som vstal a mam este jedno vysetrenie co sa modlim aby som tam dako dosiel. Inak liecim sa na PP. Ďakujem pekne trittico ty nenavykovy liek co sa vysadzuje pri 1/3. Držím palce vsetkym aby im tento liek sadol umna velikanske -.

Real_life

V prvom rade treba prestať piť, fetovať a všetko podobné. A začať zdravo žiť. športovať, pracovať, oddychovať. Ruku na srdce...koľko z Vás, čo pojedate tento liek, aj zdravo žije...?

iramar

Ja užívam trittico už 8 rokov. Spočiatku som užívala iba 1 tabletu, ale v posledných dňoch užívam už 2 tablety večer, inač nezaspím. Som s ním veľmi spokojná, žiadne vedľajšie účinky som nemala, akurát spím veľmi tvrdo, mohli by ma zobrať aj s posteľou a ja sa nezobudím. A taktiež odvtedy chrápem.

Emilim

Ja tak banujem, ze som to trittico nevyhodila uz po tyzdni, beriem iba 1/3, -1,5 roka, ale som po nom velmi ochorela, nie psychicky, ale fyzicky

nestastnica

Ja som uzivala Trittico asi 4 roky, 2 tbl. na noc. Dobre sa mi spalo, ale tvoril sa mi z neho prolaktin. Nevedelo sa prist na to, z coho mam vysoke hodnoty prolaktinu, ako 24rocnu ma poslali aj na mamografiu kvoli tomu... az sa zistilo z laborat. vysledkov na farmakologii, ze mi to robilo prave Trittico. Tak mi ho okamzite vysadili a prolaktin sa prestal tvorit. Nasadili mi na spanok Zopiclon, teraz mam Zolpidem (okrem ineho).

EMILIM

Ja beriem trittico uz 7 tyzdnov, beriem na noc 1/3 zo 150 mg, ale ziadne zlepsenie, je to stale horsie. Aj som si dala 2/3 ale bolo mi horsie. Spanok slaby, v noci sa budim, cez den som unavena, nesustredena, nic ma nebavi, som bez nalady, co som predtym nemavala. Mam z neho depresie.A STALE UPCHANY NOS.Musela som ist teraz na alergologiu, mam asi alergiu na tento liek. Ale stale ho beriem, nedala som si ho jeden vecer, druhy vecer som si nedala tiez, ale som nespala, tak som si musela o druhej v noci dat trittico, lebo som mala stale triasku. Nie som spokojna s tymto liekom a davam si k nemu 1/4 lexaurinu,

aneleh

ja beriem TRITICCO uz 5-tyzdnov a vobec mi nezabera -nic nepocitujem a stale nespavam-uz to chcem aj vysadit nemam nervy nadalej sa napchavat tabletamia nic nespim