Mám nervy z bývania s rodičmi

Príspevok v téme: Mám nervy z bývania s rodičmi
biela mačka

skrátka som nervózna doma, vybuchujem - ide mi na nervy to, že v mojom veku bývam s rodičmi - lenže na vlastný byt peniaze nemám (preto si aj chcem zmeniť zamestnanie) a aj podnájmy sú drahé... a neviem, keby som sa opýtala partnera, či smiem bývať u neho, či by som nebolo \\\"ftirka\\\" skrátka, aj keby moji rodičia boli najlepší na svete, už len to, že v mojom veku s nimi bývam, ma privádza do nepríčetnosti a všetko mi na nich prekáža - keby som nebývala s nimi a navštívila ich raz za týždeň, tak by som sa na nich aj tešila.... ale byť s nimi denno denne v jednom byte je horor

bielamačka

dnes mi prestal ísť net akurát ked otec si vypol svoj PC...som sa opýtala, či niečo omylom nestlačil a dostala som 15minútovú prednášku. Alebo ked niečo chcem a poviem to nahlas, ma nepočujú..ale keď som v druhej izbe a pošepky poviem nadávku, napríklad keď mi niečo spadne, tak to už počujú!!!

Lulita

bielamacka - vies co mam pocit, ze si malo "sebecka" stále mas len problem, aby si niekomu nebola vtierka, ako to kto bude brat, tak ti poviem, ze ano doba je zla, ale ak ta ma rad nieco spolu vymyslite, snad nebudes s rodicmi do ich 90tky :D

bielamačka

predeliť - je to technicky možné vlastne tam dať stenu - len voči jeho mame by to bolo nefér - keby som bola ja na jej mieste, by ma to urazilo

Lulita

ked maju 2 byty spojene treba sa odpojit :) co je toto za argument, teda pokial to nie je 1 + 1 to by si mohol zaobstarat druhy :) a ak chodi len sem tam na vikendy to nie je take hrozne...proste to predelit

biela mačka

a nie som každý den doma, takže až tak veľa na mna neminú..inak ex býval v garsonke, ktorú mu dala babka a aj ked pracoval v banke, tak nájomné platila ona...

biela mačka

ale zase ked má dva byty s mamou, kam ona chodieva len na víkend, by bolo nelogické, aby si kúpil další byt len pre seba, nemyslíte?

alibi

inak aj ja takeho poznam. ma 40, spi u rodicov v 2i byte v kuchyni. nic im nedava a rodicia ho neznasaju a chcu aby vypadol uz. on len setri peniaze ako skrecok. asi do hrobu. cele zle.