Mám nervy z bývania s rodičmi

Príspevok v téme: Mám nervy z bývania s rodičmi
biela mačka

skrátka som nervózna doma, vybuchujem - ide mi na nervy to, že v mojom veku bývam s rodičmi - lenže na vlastný byt peniaze nemám (preto si aj chcem zmeniť zamestnanie) a aj podnájmy sú drahé... a neviem, keby som sa opýtala partnera, či smiem bývať u neho, či by som nebolo \\\"ftirka\\\" skrátka, aj keby moji rodičia boli najlepší na svete, už len to, že v mojom veku s nimi bývam, ma privádza do nepríčetnosti a všetko mi na nich prekáža - keby som nebývala s nimi a navštívila ich raz za týždeň, tak by som sa na nich aj tešila.... ale byť s nimi denno denne v jednom byte je horor

alibi

vau ty im davas 100 eur na jedlo aj byvanie? takze vlastne ta rodicia zivia lebo to pokryje tak akurat byvanie. v 38 rokoch vyzieras rodicov a este sa stazujes ako ti lezu na nervy. ze sa za seba nehanbis biela macka. fuj.

arriva

Ked býva s mamou neni o čom, tam budeš mať ešte väčšie nervy ako doma a navyše budeš u cudzích. To nie.

bielamačka

on má spolu s mamou vlastne dva spojené byty, mama býva tam len cez víkend - takže aj preto je to problém

Lulita

vtierka ked chces spolocny zivot s priatelom? to snad nie, keby chcel byt s tebou ti to aj sam navrhne, kolko ste spolu? jasne, ze ze ked par mesiacov by to bolo divne, ale ked viac ako rok, preco nie, ak ma vlastny byt

biela mačka

ja viem arriva, len som tisíckrát písala, že som sa bála odísť od neho, lebo že mi ublíži - on napríklad si slovne zažartoval 1. rok, že "budeš týraná žena" a dával mi prednášky a jeho obľúbená veta bola "vidíš, čo si spôsobila?" tak som radšej bola s ním...tento partner je úplne iný, dá sa s ním dohodnúť a váži si ma tak :-)

arriva

Ale deväť rokov je aj tak dosť dlhá doba, na to aby si rozmýšľala nad budúcnosťou. Nemala si s ním tak dlho zotrvavat ked vám to neklapalo. Dieťa je ohromná zodpovednost...to nie je o tom ze ty ho chces, ale o tom čo mu môžeš ponúknuť

biela mačka

a ešte - mala som z toho depky a teraz našťastie viem, že ja to mám v poriadku, lebo som myslela, že je to len moja chyba