Nemám žiadne kamarátky!

Príspevok v téme: Nemám žiadne kamarátky!
sunnyday76

Viem že podobné témy tu už sú, ale prečítajte si to a poraďte mi. Mám 15 a nemám žiadne kamarátky. Som prváčka na strednej a myslela som si že to bude lepšie ako na základke. Tam to bolo strašné. Smiali sa mi že som stále ticho ale ja som sa proste nemala ským porozprávať a často som kôli tomu aj plakala. Teraz je to už lepšie môžem sa s niekým porozprávať ale nemám kamošku s ktorou by som išla von, vyrozprávala sa jej. Som mladá a nechcem celú svoju mladosť presedieť doma. Občas chodím niekam so sestrou ale iba občas lebo nemá čas. Ja nikam nechodím, každý deň do školy a domov. Ani cez prázdniny som nemala s kým chodiť von. A keď od niekoho počujem ako si super užíval leto s kamarátmi, je mi to strašne lúto že ja som taká sama :( nechápem prečo si neviem nájsť kamarátky, asi preto že som taká tichá ale ja za to nemôžem. Som taká od základky kedy som sa nemala s kým baviť a mala som sprostých spolužiakov tak som bola radšej ticho, pretože sa mi smiali aj keď som niečo povedala :( Prosím vás poraďte mi čo mám robiť, čo mám na sebe zmeniť. Blbé komenty si plis nechajte pre seba. A keby mal niekto podobný problém tak sa ozvite.

aadriaanka

Sunnyday76 môžeš skúsiť napísať pomarančovi on sa baví s každým :D keď tak nad tým rozmýšľam už som ho tu dlhšie nevidela...

Mimulus

Ja mám priateľov len zo strednej školy. Aj tí čo ma zranili boli odtiaľ a aj tí, ktorí pri mne stoja teraz. Potom v stereotype sa už veľmi ťažko nadväzujú priateľstvá.

Mimulus

To len k tomu, čo si napísala :) Niečo pozitívne :) Skús a uvidíš ako to dopadne :) Alebo skús osloviť niekoho na tomto fóre.

sunnyday76

ale ja som si proste myslela že prídem na strednú a nájdem si kamošky pretože som si myslela že zo strednej sú najlepšie kamarátstva.

sunnyday76

Akože je nás 22 báb, hej vyzerá to tak že si mám z koho vybrať, aj mám len ja som strašne nekomunikatívna a ja neviem o čom sa mám s tým človekom baviť. Viem že je to moja chyba ale nedokážem to zmeniť. Väčšinou aj sama sedím lebo všetci sa hneď prvý deň zoznámili.

tabletka555

Sunnyday, a teraz v triede to máš ako? Naozaj tam nie je nikto, nikto, s kým by si sa rada šla čo i len prejsť, s kým sa bavíš trochu viac, máš spoločné záujmy? Kamarátstvo príde postupne, radosť vie urobiť aj to, ak budeš len chvíľočku po škole s niekým..

sunnyday76

tabletka555: máš pravdu nie je ľahké pozerať sa na všetkých v mojom okolí ako sú obklopení kamarátmi. Možno väčšina z nich nie je skutočných, ale ja by som bola momentálne vďačná za každé kamarátstvo...