Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vytok..

Príspevok v téme: vytok..
katyka

mam uz dost dlhu dobu (dalo by sa to pocitat na roky) vytok, ale nechcem zatial ist na gyndu - panna som... proste sa bojim :-D viem, ze sa nemam coho a blabla, ale hadam ma chape dakto... :) a 17 mam... da sa toho zbavit aj mimo navstevy gynekologa? a ak asi nie... tak ako to tam u neho bude prebiehat? za tie normalnejsie odozvy dakujem.

baskja

babulky skuste FEMISAN. je to gel do posvy.novinka.da sa pouzit aj ako lubrikacny gel a preventivne preliecite draheho. ja som mala fakt huste svrbenie a palenie.nasla som toto a preventivne si ho davam 3 noci za sebou 1x mesacne a je to ok.fakt je super. a cena okolo 200 sk, je tam gel (priesvitny, bez vone,neutral) a mylim ze 6 aplikatorov.odporucam.kuknite na toto
-odkaz odstránený-

sandra111

Ahojte,ja sa chcem opytat co moze znamenat ak mam biely vytok,este som ho nemala a mam pocit,ze koli tomu mi meska aj menstruacia.

matula

Aj ja mam problem s vytokom a neviem co mam robit! Uz som z toho zufala. Mohli by ste mi niekto napisat ak mate taky isty problem a boli ste uz aj gynekologa?? mam strasny strach dakujem tunde111@azet.sk

Veronika L.

no vies ono zavisi aj od toho aky ten vytok je, ak je ciry a bezfarebny bez zapachu tak je to normalne, takyto vytok je bezny a samozrejmy, ine by bolo keby bol inej konzistencie, farby ci zapachu. Tam by som odporucala navstevu gynekologa, nemas sa coho bat a je naozaj pravda, ze chlapi su v tomto lepsi a citlivejsie ako zeny. Ale neboj, ak je taky ako som opisala na zaciatku o nic nejde, takyto vytok je fakt bezny, dokonca potrebny. Preto si zisti najprv toto a az potom to zacni riesit.

aaalexandra

ja som tiež mala tieto problémy. Sex som už ale mala, no je to spôsobené rozmnožením kvasiniek v pošve a to spôsobuje výtok. Samolečbu neodporúčam, nemá to asi ani zmysel. Lákár/ lekárka ti urobí ster a pošle to na rozbor. Nasadí ti nejaké lieky a potom by to už malo byť lepšie.

bosorenka

Luilliu, to sa ti upraví len treba vyčkať to máš teraz tie hormonálne nerovnováhy, ale ked sa to ustáli bude všetko OK

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vytok.. - Fórum - ZDRAVIE.sk