Masážny vankúš Relaxmax

Lolo55

Ja som kupil otcovi Wellmax I swiss, a je to dobra masaz, su tam 4 masazne hlavice ktore sa točia nieje to len vybracna masaz.Ten pristroj ma aj vybracie co je dobre na chrbat.dostal som peknú zlavu tak som nevahal.www.zdravie-relax.sk

majo GTRA 40

Ja som si zakúpil vankúš wellmax 2 jade z ovládačom za 500 E ale nedám naň dopustiť účinky sú úžasné ..najme na moje koleno preto že som s ním mal veľké problémy samozrejme treba aj iné robiť ja aj plávať chodím ale vankúš top !!!

Majuška1

Ja som tiez kupila otcovi na 60ku Wellmax I swiss, a ten ma tiez certifikat originality ze je vyrobeny vo svajciarsku. Uz som si ho druhykrat musela pozicat co ma nehorazne boleli chodidla z roboty...15 minutova masaz je ozaj uzasna...takze mozem len odporucit....inac tu ho maju-skus poziadat o zlavu :-) www.darceky-eshop.sk

Kačenka

Ja mám odskúšany WELLMAX II s vyhrievanymi jade hlavicami -ten je vyrobeny vo svajciarsku......mangel si ho velmi pochvaluje kedze je cele dni za volantom v kamione....a ma to aj napajanie do auta co je super.

peter101

Dobrý deň,

pokiaľ viem, jedine masážne vankúše (nemeckej) značky Casada majú ako jediné certifikát, ostatné sú vyrábané buď v číne alebo vo Švajčiarsku.