Čo kúpiť otcovi k 50tke ?

neva

Môj manžel mal nedavno 50-tku, najskôr som myslela, že mu kupim nejakú retiazku s gravírovaným príveskom, ale ako som ho nejaky čas pozorovala,po čom sa otáča v obchodoch a pozera katalógy, tak som mu kupila elektrický skutkovač/vrtačka. Bol velmi milo prekvapený a tešil sa ako malé dieťa.

ivka2

nas dedko bude mat 80ku o tyzden a my sme mu kupili peknu lavicku , aby uz v starobe mal kde odpocivat:)..lebo ine veci uz nepotrebuje a flasiek dostane az az..:)

ariela

Mozno by nebolo na skodu zaplatit mu nejaky pobyt v kupeloch, alebo let v balone, alebo vyhliadkovy let, nestoji to az tak strasne vela...

evuso

Mojmu svokrovi sme kupily rybarske potreby.Moj ocino bude mat tento jul 50tku a chystame sa mu kupit 10litrovu flasku whisky a niake potreby do zahrady.Strasne zalezi na hobby tvojho otca...

lenoccka

tak aj moj tatko ma 50 v maji, s mamkou mu kupujeme novy kufrik taky co nosi do prace, lebo co pouziva teraz tak je uz v hroznom stave, a s priatelom sme mu dali vyrobit taky noz alebo nieco ako dyka, je to skor ozdobna vec a budu na tom nozi jeho inicialky... inac ma uz nic nenapadlo