Päty - výrastky alebo čo to je

jonhi.

Ja to mám aj na pravej aj ľavej nohe ale ked ma bolí prava noha b..a to je zážitok neviem či mám plakať alebo sa smiať .Ale veľmi pekne ďakujem za dobre rady s tým ozarovanim isté to skúsim.

krado

Blbne vam metabolizmus, telo zle hospodári s vapnikom, niekde bude chybat a niekde bude vystavat vid pata.
Tam treba hladat, vzdy hladajte pricinu nie len liecit nasledok, odstrante pricinu a nasledok sa da do poriadku.

GoFruit

Vyrastky vznikajú z nadmerného.príjmu bielkovín v strave, hlavne živočíšnych. Treba vynechať mäso vajcia syry mlieko

Meme

5 rokov mám vyrastok na pate.Tak 3 x do roka som prestala chodit od bolesti.Bola som aj na ozarovani no nepomohlo.Našla som náplaste,ktoré z času načas si dávám na podošvy.3 roky som nebola u ortopeda.Skuste to!

Danuša

Mna veľmi bolela noha aleniepáta, ale tzv priehlavok. šla som k ortopédovi urobili snímoka ukázali sa ostrohy na páte ale tá ma nebolí ale priehlavok. Dal mi obstrek a aRTHROTEK TBL. nOHA VEĽMI BOLELA, POVOLILO ALE DALEJ MÁVAM BOLESTI. OBSTREK BY SOM NERADA ABSOLVOVALA ZNOVA.zAUJÍMAVÉ ŽE MNA NEBOLÍ PÁTA.

AdamKrt

Ake vyrastky ? Kozne ? To moze byt kurie oko, alias bradavica. Na to staci potieranie Duofilmom a ten to vylepta.

Alebo ide o podkozne, kostne vyrastky. Vraj vznikaju posobenim kyseliny mocovej pri velkom prijme masa, bielkovin. Casto postaci pit viac vody, jest menej masa a zmiznu same.

hekla

Zajtra doberám druhú sériu ožarov na pätu, čiže dokopy 6. Prvá séria mi nepomohla, dokonca sa to zhoršilo, uvidíme. Ak by mi nezabrali ani tieto terapie, chcela by som vyskúšať terapiu rázovými vlnami. Máte s tým niekto, prosím, skúsenosti? Je to bolestivý zákrok? Ďakujem.

Daša

na ostrohy mi pomohla kapustová voda. Kúpila som si na trhu 4 litre. Zohriala som to na prijemnú teplotu a máčala nohy v lavore. Zakaždým to bolo nie menej ako hodinu. Po piatich kúrach prišla výrazná úľava od bolesti.Pravá päta ma už nebolí a ľavá čo bola výrazne opuchnutá,opuch výrazne odišiel a budem v kúre pokračovať do úplneho odpuchnutia a vyliečenia. Vrele odporúčam každému.