Päty - výrastky alebo čo to je

cicuška

Ahojte!
Poradí mi niekto, ako sa zbaviť ostrohy na päte?
Najprv som absolvovala obstreky, 3X, k tomu lieky, ale to bolo len na chvíľu.Potom lasse,ultrazvuk,elektroliečbu, 8X, ale to nebolo ani na chvíľu. Potom ožarovanie na onkologii 2X, po dvoch mesiacoch zase 2x. A päta stéle bolí a bolí. A na ožiare sa vraj môže až po roku. Čo teraz?
Poradí niekto? Ďakujem!

Lampa 1

Môzu rázové vlny aj poškodiť? Po 3 krát v mieste ostrohy to veľmi silno akoby popálilo a koža na celej päte sa zlúpala zatým, ostroha je tam a bolí znova,nový rtg snímok to potvrdzuje : 9.2.2009 - 10.11.2009.

r.paluš

ešte k ostrohám,skúšal som vlastný moč vôbec nezabral. Aj Kostihojové listy tiež nič,ešte vraj obklady z Prasličky rolnej podľa Trebenovej. To už som nemohol prejsť 1km, tak som šiel k lekárovi.

r.paluš

ahojte, ma tiež výrastky bol som 8 x na ultrazvuk, nepomohlo. Potom na 4 obstreky pomohlo na 80%, ešte ma poslali na Cézium terax 4x prestalo ma bolieť po troch mesiacoch. Znova ma bolí na druhej strane päty, znova idem na Cézium gama lúče.

alia

Mne na ostrohy velmi pomohli obklady z vlastneho mocu.Davala som si ich na noc asi 5 krat.Na mocovy oklad som si dala este igelit,na to dve stare ponozky.Pocas kury treba dbat na to, co konzumujete,hlavne kvoli tomu ,aby moc nezapachal,vynechat mäso,udeniny,mäsove konz.Pridat zeleninu ,ovocie,dostatocne pit.

vecernica

nasla som sukromnu kliniku kde to mikrochirurgiou odoperuju a tiez mono inak vyliecia.Mozno to preplati aj poistovna.Ta klinika sa vola tusim sportklinik, je na nete .

pia777

no ja mam vyrastky tiez....neotalcili ta nejake topanky niekedy nahodou?moze to byt zhrubnuty upon slachy...to mi povedal ortoped...:)