Vadilo by vam?

spaceboy

Ahoj, svojho chalana by si mala posudzovat podla toho, ako sa sprava k tebe teraz a ako ta ma rad. Nemala by si rozoberat jeho minuly sexualny zivot. Kazdeho nas nieco laka a po niecom tuzime. Ist k prostitutke nie je hanba. Mal na to svoje dovody. Vies, z akych pricin si sa rozhodla byt so svojim chalanom, a nemala by si ho pre takuto malickost odsudzovat a pochybovat o nom. Nemusel mat predtym dlhsie obdobie dievca, ci uz preto ze bol nesmely alebo nemal chut na vztah. Chcel skusit nieco nove. Da si zit dlhodobo bez sexu?

Onyx

No je to vlastne tvoja chyba, lebo si s ním v tom čase nebola, tak chodil do bordelu :D

Ale nie, robím si srandu.

Nevadilo by mi to. Sám som pár krát bol v bordeli, stále to bolo v inom štáte, prípadne z inou rasou. Nebolo to, že sedím doma a zrazu ma napadne, tak idem, lebo štvrtok.. Boh vie, ako to bolo u toho tvojho. Ak tam bol každý druhý deň, to je možno dosť, no neviem, ako to bolo.

Nepáčilo by sa mi, keby ma terajšia priateľka odsudzovala za niečo, keď sme sa vôbec nepoznali a bolo to obdobie tak z pred piatich rokov..

Užívaj si prítomnosť, tiež si nesedela doma z bibliou v ruke. Všetci máme za sebou niečo.

lost

hej, zavolat, nasledne oboznamit, potom vykona sexualny styk, a nasledne zaplatit, to je fakt taka "chyba" ako ked stupim do hovna nedopatrenim...

doubledog

jeden moj znamy mal taku zivotnu mudrost:
kazdy muz by mal aspon raz v zivote skusit sex s prostitutkou.

aj podla mna je na tom kus pravdy.

lost

Magy,

sebeobrana nie je vrazda, to je sebeobrana.. ;)
osobne si myslim, ze je to hodne na vyznamenanie, hrdinstvo atd.
(ak niekto sejme zo spolocnosti bastarda, preco nie, je to prinos, nie vrazda)

Inac k teme:
sranda ako sa dnes toleruje "som mlady a blby" ... necudujem sa potom ked tie decka sa opieraju o toto a zneuzivaju to..
je konanie blbosti pravo mladeho ?
alebo nedavno ten typek, co mal ponuku na HOMOSEX 700eur, radsej som to ani nekomentoval..

sranda, ako dnes ludia predaju aj vlasny rozum, za par zasranych eur..

takto nizko moralka neklesla hadam nikdy..

pre ilustraciu, ako si predstavujem normalneho cloveka:
ponuknem jej/mu 1 miliardu eur za "jednorazovku" ci ja neviem ako to volate a proste odmietne..
reci typu "s tou miliardou by mohol pomoct detom v afrike" si nechajte ako rozpravku na dobru noc..

elsa 5.5

andrea 223-na tebe záleží či ti to nevadí aby si mu to potom nevyčítala,alebo ho nepodozrievala ak sa jedná čiste o minulosť a hlavne aby bol zdravý