Čo chcete na Vianoce?

Maoam

no prave som pocuvala, ze kazda 4 zena zazila v domacnosti fyzicke a psychicke nasilie (bitka, znasilnenie, psychicke tyranie systematicky, roky....) uzasneeeee

jebt

Veronika, zakladnym problemom tejto planety je clovek ako zivocisny druh. Ale som presvedcena o tom, ze nejaky predator nas v blizkej buducnosti zredukuje.

Veronika_27

Lost... práca so zvieratami ukľudňuje? :) Ako sa to vezme... na jednej strane sa tešíš ich radosti doslova zo všetkého (kúsok jedla, vody, miesto kde môžu prespať, povrázok na hranie...) Ale taká práca je aj poriadne psychicky náročná a niekedy človeka vie viacej ubíjať ako tešiť... ked takí človek vidí, ako sa pred dverami útulku kopia v tomto období vyhodené psy a nevie ako im pomôcť... to by som nenazvala úplne najšťastnejšou prácou :) Mám kamošku, teraz zmaturovala a to dievča sa už dlhé roky denne snaží o adopciu psíkov, cestuje po slovensku len aby im zabezpečila domov, a to má 18 rokov!!! a je z toho psychicky nanič, ked vidí, ako sa ľudia dokážu správať ku zvieratám a ona s tým nemôže nič spraviť... len toľko napr. k práci v útulkoch :)