Madisonske mosty

Príspevok v téme: Madisonske mosty
sofia.ke

Chcela by som oslovit zeny,ktore prezili \"Madisonske mosty\", nakolko takúto situaciu zazivam ja momentalne zatial len platonicky a velmi sa tomu branim.Nechcem ublizit manzelovi, hoci ten o mna nejavi ziaden zaujem a vidi len seba a svoje problemy....nechcem ublizit detom.Som proste zamilovana do ineho muza a ten velmi chce aby som zila s nim.Deti uz mam velke /17 a 11r/Dakujem za vase nazory pripadne skusenosti.

slusny_muz

no neviem to ani ja definovat, kedze som single....a nemam vlastn rodinu. Ale kazdy je niekedy trochu lenivy, ja sa tiez rad rozvalim na gauc pred TV...teda zatila dokym mozem...ak mi ho buduca partnerka nevypne a ovali varechou ze doroboty sa..:-))))))))))))))

ethel

je to urcite aj o vychove..(zabudam dávať dĺžne a mekčene,neviem prečo)aj o vierovyznaní,je to možné,ale nemusí to tak celkom byť...uzavriem to ako rozmaznanosť

slusny_muz

laska sice vyprcha ale vazenie a tolerantnost k tomu druhemu by nemalo vyprchat...ved keby som sa mal pozriet na zenu, ze ledva chodi a nic nestiha a ja sedim v pivom pred TV....tak by som sa radsej od hanby pod zem prepadol..
niekde uz bolo nacrtnute vychova...ja som veriaci a mozno aj to nieco zavazi na tom...

slusny_muz

hej jasne ze kazdemu by to bolo fajn, ked vidi ze ho partner/ka miluje a znesie vsetko...ale malo by to byt obojstranne....a nie len z jednej strany

ethel

aj tebe by dobre padlo,keby si bol bohom pre svoju polovičku....:-))ale ty máš inú vlastnosť,nevedel by si to zneužiť...

slusny_muz

ja viem ze to ja tazke...a ked ho velmi lubite, tak sa snazite urobit prenho vsetko....ale ako vidite vacsina si to zoberie tak automaticky a uz vam cely servis ostane na ramenach....