Serapeptaza

Naty_1

Lenočka 33 nieje to tak ako si myslite že verím komukoľvek čokoľvek. Ja som čítala veľa príspevkov od pána RNG,áno dôverujem mu. Tiež som dcérin stav konzultovala s viacerými lekármi aj " nelekármi" a len jeden lekár( Reumatológ) je presvedčený že má reumu. Ostaný si myslia že toto niesu príznaky reumy ale skôr borélie, ktoré mala aj pozitívne no Reumatológ to považoval za normálne... Manžel je v USA a tiez tam konzultoval jej stav s lekármi... V podstate vśetky názory sa zhodujú s názormi pána RNG. Neviem ale v USA je normálne že Vám lekár odporučí alternatívnu liečbu, čo u nás sú lekári proti tejto forme liečenia.( asi všetci vieme prečo) takže áno verím tomuto pánovi...

RNG

Ber to vsetko dokopy, lebo jedno podporuje v ucinkoch druhe. A ked mas muza v USA, tak nech jej objedna zo Swansona ten silnejsi extrakt z oregasnovych listov, kde ma v 750 mg obsah 150 mg oleuropeinu. A bude toho potrebovat hromadu, lebo flaska jej vydrzi len 10 dni na zaciatku, neskor o mesiac na 20 dni a liecba chlamidii pneumoniae moze trvat aj rok, boreliozy najmenej 4 mesiace.

Naty_1

Ďakujem krásne za odpoveď pán RNG. Niesom vôbec zmierená s tým aby dcere bola nasadená bioliečba( čo s bio namá nič spoločné) lekár ma upozornil že nežiadúcim účinkom tejto liečby je oslabenie imunitného systému. Ďalej lekár podotýkam pred mojou dcérou povedal, že boli na začiatky predpoklady že táto liečba vyvoláva rakovinu lymfatických uzlín, ktoré sa však nepotvrdili.... Teda dcéra je z toho dosť vystrašená a odmieta túto liečbu. Chcem sa však ešte opýtať, tú serrapetazu a NAC mám podávať spolu s oleorupin a stými kvapkami? Alebo najskôr odmaskovať? A potom tie kvapky? Manžel mi z USA posla ešte Boswelllia kapsule, oregano ožil 60% a tiež instaflex. Teraz jej podávam anti- parasite, protect liver, cordyceps, oregano oil týždeň a od včera som začala aj serrapetazu. Neviem teda čo a ako kombinovať... ďakujem za odpoveď

RNG

Aby som nezabudol vsetky uvedene infekcie spojene s artritidou su dobre sa maskujuce, tj na ich odstranenie treba pouzit aj odmaskujuce NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapaptazau(3 x 120 000 IU) na podstatne zvysenie ucinnosti liecby.

RNG

Naty 1 artritida je najma sposobena mykoplazmai ale moze but dosledok aj borelioazy a chlamidii v kombinacii s nasimi vlastnymi virusami, kedze tieto choroby podstatne znizuju imunitu
Na ne,( tj na mykoplazmy chlamidie pneumoniae a boreliozy ) su ucinne extrakt z olivovych listov v davke 3 x 300 mg oleuropeinu a kvapky samento, coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho.
Adresovanie to len potlacanim zapalov je adresovanie nie pricin, ale len nasledkov.
en.wikipedia.org
Tj methotrexate bol vyvinuty ako chemoterapeutikum na rakoviny a zacali ho pouzivat aj na tzv autoimunne, hoci na to nebol vobec vyvinuty.

[zruseny35]

Naty_1...písali ste ,že ste jej "lieky vysadili bez suhlasu lekára a stav sa jej zhorušuje,nepomáha ani zmena stravy"-tak preto som reagovala takto.
Ten liek sa podáva aj na liečbu rakoviny,preto z toho zvracia...nežiaduce učinky mava menej než 10% pacientov.
Možem sa opýtať ako ste jej tu stravu zmenili? Problemy s reumatídou su z "prekysleneho organizmu"-na zasaditosť tela pomáha aj chlorella, ale vo vyssích dvakach (cca 50-60tbl./denne)
Možem sa opýtať v čom sportuje? Je v nej zapal ,neliečený (stále nemá vhodny liek) jej organizmus je oslabený,nemala by vobec sportovať-može jej to ublížiť.

Naty_1

Lienocka-33 dcéra z nich dosť zvracala bolo jej zle z tho metotrexátu. Boli sme aj na plánovanej kontrole u reumatológa, odporučil nám bioliečbu,momentálne sme v procese schvaľovania poisťovňou, kedže táto liečba je extrémne drahá. Trvá to 4-6 týždňov. Tak chcem aspoň zatiaľ vyskúšať serrapetazu len neviem dávkovanie. Reumatológ tiež potvrdil, že metotrexát nieje pre dcéru vhodný liek, kedže jej je z neho nevoľno

[zruseny35]

Naty_1............nechcem vám brať iluzie,ale ked sa po vysadení toho metotextrátu jej stav zhoršuje,NASADTE JEJ HO SPET!!! Ved jej možete vážne ublížiť.
Mne osobne serapeptázza nepomohla vobec,(mám chronický zapal pluc)ale kto nieje vážne chorý,možno to zaberie...