Tazky zaludok

Príspevok v téme: Tazky zaludok
kickloop

Zdravim, ja neviem co mam robit uz, hocico zjem, je mi tazko na zaludku, citim ako mi to berie energiu, stale dookola ...
v minulosti som mal helicobaktera, ale uz by mal byt vylieceny ...
testy u doktorky s vysledkom ze som zdravy ako ryba, co je blbost, lebo sa citim mizerne ...

viete mi poradit co mam robit ?? s cim to moze mat suvis ?? zlcnik, creva alebo ja neviem co este ??

uz nevim co mam robit, vdaka

regina92

tento istý problém mám aj ja, už vyše týždňa cítim po hocijakom jedle ťažký žalúdok, ako keby som v nich mala kamene... presne ako opisuješ kickloop. V piatok idem na preventívku, tak to poviem doktorke, uvidím, čo spraví..

kickloop

takze mam malo kyseliny ? co by som mal vyskusat aby mi dobre travilo ?
skusal som bion 3 a bifipangamin, ale moc to nepomohlo ...

RNG

Helikobakter napadne v zaludku casto bunky vyrabajuce kyselinu, takze jedlo sa miesto rozlozenia kyselinami, vcitane zabitia roznych mikrobov v zaludku kvasi a hnije.
Doplnok kyselin a enzymov by to mal dostatocne adresovat. Po case sa ti to moze ale napravit=zregenerovat.

kickloop

nefajcim, pijem obcas, a drogy nie. Ja mam pocit akoby som mal kamene v zaludku ...
citim sa stale zle, unavene, lebo minam vela energie na travenie, lebo mi dobre nefunguje, a doktorka ze som v poriadku ...

house

Moye to byt aj zo ziskanej zavislosti na nejakych upokojujucich liekoch(alkohole,cigaretach,drogach) vtedy Vam netravi clovek nema chut do jedla.Staci stipka zavislej latky a hned pride chut do jedla, upokoji sa nerovegetativny system.Ja som to mal po liekoch (rudotel-medazepam).