Príchuť ženy, pomoc

cwrbka

alickaa...co sa ho mam narovinu spytat- pocuj zlatko, preco mi nerobievas oral tak casto, ako ja tebe? nevoniam ti? nech CICO zisti, co jeho draha spravilaaaaaaaaa:)))

cwrbka

cico, no skoda, ze nevies, ako to spravila...lebo by nebolo od veci vediet, co spravit, aby sme boli pre vas co najvonavejsie :)

alickaa

cwrbka: ja mám tiež taký problem, nenormalne vlhka a zrazu nič, a počas predohry to nie je bohvieco... :-( ale asi si ho pojdem kupit niekedy...

CICO: zisti čo urobila!!!!!! prosim!!!! :D

cico

jednu vec podotknem... hlavne pre john smith.. ked som zacal chodit so svojou babou a zacali sme to robit tak prvy krat nechutila nejak moc dobre ale potom uz to bolo v pohode, ziadna zla chut proste ako keby si jej lizal ja neviem brucho alebo krk proste uplne v poho ale neskôr som zacal pocitovat taku zvlastnu chut proste hnusne... ale nebolo to tym ze by prestala dbat o hygienu, aspon myslim lebo vacsinou ked sme boli spolu tak mala este mokre vlasy od sprchy... tak som chvilu nepraktizoval oral ale potom zase po par tyzdnoch mi to zacalo chybat lebo ked som mal chut ist dole tak ma to vzdy preslo ked som tam uz bol a len som pospominal na stare casy... no a raz som sa odvazil a povedal som jej to, dve hodiny sme lezali, boli ticho a pozerali sa do povaly... ja som to chvilu lutoval ze som jej to povedal ... ale o dva dni na to sme zase boli spolu a ona mi povedala ze mam skusit ist dole ze uz by to malo byt v pohode.. a lala od vtedy je vsetko ako predtym.. je to uplne mnamky... len neviem ako to urobila

cwrbka

viem :) ja som minule jeden kupila (ten modry, su tri druhy, zeleny- mrazivy, cerveny- zohrieva, modry- klasicky; kamoska mi vravela, ze cerveny a zeleny nie su dobre, lebo ze jej skoro zamrzla :)))) ja som kupovala lubrikacny kvoli tomu, ze sa mi bezne stava, ze som vlhka, ale odrazu vyschnem a som ako sahara ..:(( ale este sme ho nejako nestihli pouzit...stal ma v DM 140 sk, ale mozno je inde aj lacnejsi....

alickaa

to john smith: máš uplnu pravdu s tými tabletkami.... a aj s tým, že všetko si treba povedať.... ja s tým nemám problém. len niektoré veci... hmmm, no uvidíme. a ty by si sa mohol opýtať tvojej babenky čo zvykne papať a či fajčí. pretože to tiež dosť ovplyvňuje a keď vravíš že sa ti až oči točia....

alickaa

neni začo, potom daj vedieť:-) chi chi chi. a inak nevieš čo dtojí taký lubrikačný gél? som počula že od DUREXU su rozne druhy...

john smith

To je dobrý postreh. Myslím že si o tom proste musím s partnerkou otvorene pokecať, nič viac. Všetky problémy sa dajú riešiť, dobrým vzťahom aj láskou. Dokonca aj poruchy erekcie a aj ejakulácie. Ide o to, aby sa o tom hovorilo. Ja osobne si myslím, že 90% tabletiek na trhu na erekciu, má len psychologický význam a proste uvoľnuje bariéru v hlave...