Príchuť ženy, pomoc

alickaa

ja tiež nemam, nie som nejaka humusacka.. ide len o chuť.... skus;)s tymto bol problem aj u nas, ale som povedala, že aj ja chcem niečo za snahu:-D a niekedy mam pocit,že si za výkon zaslužim nejaku cenu, takže niečo za niečo. povedala si mu? povedz, toto nie je až také... alebo skus moju fintu kedysi;-) najprv ja a potom som si lahla total unavena, sanka bolela a povedala som: si na rade:-) ja mam chvilu oddych a teraz uz to ide automaticky;)

kitti

Ani podla mna nechutime najlepsie. Ved kazda vie ako chuti,nie? Po oralnom ked ma pobozka tak to citim. A podla mna (ked hovorite,ze od jedla to neni) od niecoho zavisi,lebo ani moje nechuti rovnako. Niekedy mam kyslejsie,niekedy zase celkom fajn. Ta hygiena je stale rovnaka,pred tym sa stale sprchujem.

cwrbka

u mna nejde o prosblem s hygienou alebo cosi podobne, ja zasa by som si ho tam dole nepustila, keby som za sebou nemala sprchu (ale nevravim, ze obrusky neskusim:)), ale skratka mam pocit, ze oralny sex zacina byt len vecou- ja spravim oralny sex jemu a koniec..aj ja chcem :)))

alickaa

cwrbka: počuj, ja mám pocit, že ty píšeš o mne!!!!! presne toto som ti chcela napísať!:-) tak toto je dobré... :-D

a ku tým vreckovkám: ja už som to robila tak, nebolo to zlé....mala by som si ich zase kúpiť.

cwrbka: choď si kúpiť aj ty vreckovky na intimnu hygienu. je to ozaj super, uplne mi to vypadlo... myslím že nivea ma nejake harmančekove alebo tak ;)

cwrbka

no predpokladam, ze sa oralneho sexu vzdat nemienime, tak naozaj asi neostava nic ine, len zavriet oci, nadychnut sa a tu otazku zo seba vyklopit..ale pride mi o divne...ze "ako chutim?"..ani ja nie som hanblivka, som ukecana aj si viem povedat svoje, ale co sa tyka tohoto, ja neviem..asi mam blbu vychovu ohladom sexu :) potrebujem asi styri fernety alebo co, aby som sa ho to spytala..ved kolko odvahy ma stalo, kym som sa ho spytala, ci nerad robi oralny sex (lebo nejako casto ee..a pritom ja jemu skoro vzdy..a tiez neviem, ako mu mam povedat, ze aj ja chcem!!!!) :)

vrzek

baby tento problem velmi dobre riesia navlhcene vreckovky, jednoducho poviete ze idete cikat alebo tak a date sa doporiadku a budete krasne svieze ale samozrejme treba sa aj vzdy pred sexom osprchovat...

alickaa

cwrbka: moja tak to sme dve. ja inak nie som nejaká hanblivka, alebo tak :) ale toto je už aj na mňa dosť a to máme s priateľom veľmi otvorený vzťah, zobral by to dobre, len je to hrozne trápne. :-) tak čo urobíme?

cwrbka

alickaa, presne tento problem mam aj ja...:( a tiez mam oralny sex rada, len sa neviem uvlnit a tiez mi je trpane sa ho pytat..som ja ale blba..:)

alickaa

hmmm ja mám pri tom vždy strach, že mu nebudem chutiť... :( hygiena je taká, aká má byť, bždy predtým sa snažím a tak, no vždy mám taký pocit, že tam dole "to nie je ono" a neviem sa pri tom uvolniť. no zbožnujem to ale už mi to vadí. cítim sa ako malá, ale mám strach opýtať sa ho : zlato, ako chutím??? alebo tak.... :"-(