Nidora

Príspevok v téme: Nidora
Romankocka

Ahojte všetci čo tiež chcete schudnúť bez cvičenia a hladovania :D našla som na internete vraj ZARUČENÉ chudnutie s prípravkom, ktorý sa volá NIDORA :) nemôžem však nikde nájsť nijaké fórum, kde by som sa dočítala či naozaj funguje :) máte s tým niekto skúsenosti? :)

medelienka

tak a som to vzskušala možem povedať že je to sypanie soda bikarbona,jasne že podlahneme a skušame voloviny, pila som len vodu vyradila jedenie O,5 kg nínus za 10 dni. Ten minimálny pokrok bol z nejedenia a nie z toho prášku, je to nasmeich za 3 dni to bolo minuté. Absolutna kravina. Len si to kupujte všetci Medulienka

Juliana K.

je to obrovský podvod. Včera tam bola špeciálna akcia končiaca včera, dnes tam je znova tá istá špeciálna akcia, ktorá končí dnes. ten dátum sa posúva. je to podvod.

Plus fotky - ani jedna fotografia na ich webe nie je pravá, všetko maju pokradnuté, stačí si dať * spätné hľadanie * obrázkov.

Sviniari klamú a zavádzajú spotrebiteľa a nikde neuvádzajú žiadne číslo ani adresu kde sa obrátiť s otázkami. Hnusný podvod je pritom na celom svete len asi v angličtine samotnej nie. Dávajte si na to pozor a nič neobjednávajte.

Lulu112

Tie prípravky sú aspoň podľa mňa len k tomu aby si človek uškodil na zdraví koľko chemických látok v tom je aby to zabralo ach už nevedia ako z ľudí vytiahnuť peniaze....ja radšej uprednostňujem chudnutie pohybom...pozerala som veľa diét ale vedela som že takýmito diétami to ďaleko nedotiahnem najlepšie je spraviť si vlastnú diétu ktorá vám bude vyhovovať a hlavne veľa pohybu ja som začala so zumbou a veľmi má to baví pritom sa odreagujem je dobre k tomu pridať aj nejaké cviky na brucho, stehna aj trochu stretchingu...mne sa takýmto spôsobom podarilo schudnúť 11 kg za 4 mesiace dala som do toho všetko a pokračujem ďalej dá sa to aj bez týchto blbých prípravkov len treba chcieť nemám skúsenosti s týmito prípravkami a ani nechcem mať mne sa to podarilo aj bez nich...to je môj názor

RomanaKK

Pre MARTINU, odkaz na jej správu. Píšeš že si našla recenziu a rozsiahlu na tento prípravok na stránkach ... podpora-hubnuti.cz, ale dovoš mi ťa upozorniť, že celé tieto stránky obsahujú reklamy čisto na prípravky od jediného výrobcu a nič viac. Aj toto je ich stránka. Ostatné medikamenty vedú nakoniec na rovnako upatlané stránky... hnus velebnosti. Som znechutená, aké svinstvo sa na slovenskom internete pohybuje a láka ludí do pasce.

RomanaKK

Je to nechutný podvod. Prídete tam dnes a dole svieti, že super akcia výhodná končí dnes a vidíte dátum. Prídete tam zajtra a vidíte tam znova dátum, že vtedy končí. Nakoniec zistíte, že tí hajzli nastavili podvodné stránky ktoré si berú dátum z vášho počítača a potom to vyzerá, že akcia naozaj končí a rýchlo sa ponáhľate aby ste to stihli v tej dobrej cene. Je to podvod a rovnako tak aj tie komentáre. Web vyzerá že komentáre sú čerstvé a oni su v skutočnosti nafingované. Veľký pozor a vôbec ani neuvažoivať, že tie referencie čo na webe sú, su prave. Angelina sa nikdy nepochvalila na ziadnej skutočnej doveryhodnej stránke o ničom takom ako tento prípravok. Do bannerov aj tak zneužili jej fotografie ked bola mladá a pochybujem že su pri nich vyriešené práva.

Viz hoax.sk článok z prvého júna 2014. Alebo GOOGLE, a hľadajte poriadne.

minikatka

ja ju uy mam a zacala som ju brat pred dvomi dnami takze som zvedava ke sa zvazim po mesiaci,,ci mi NIDORA POMOHLA.o mesiac sa ozvem..