Kupujute činské parfumy ?

Lulu2011

mna zaujala bio kozmetika, co niektori vyrabaju doma, vcera som si pozerala na sashe mydla, tuhe parfemy, masky na tvar, vlasy, hned by osm si vsetko to bio nakupila :)

lost

kapucino stoji viac ako flaska parfumu ;)
ale samozrejme toto ti armani ci tito haluzaci neprezradia, kto by ich inak kupoval? :D

cela kozmetika je taka, sampony, kremy, proste vsetko co je pre beznu konzumnu spolocnost. nehovorim o unikatne namixovanych kozmetikac (robia kozmeticky ci kozny lekari s dekadami skusenosti), kde je problem zohnat istu ingredienciu.

ale snad si nemyslis, ze v kazdom tom pachu je nejaka ingrediencia pre ktoru musia vyslat misiu na Mars (a vratit sa).

kludne zdvonasobim hodnotu stavky, ak na to mas odvahu, flegma (ukaze sa ci je tvoj nick relevantny ;) )

(o viac ta nechcem obrat, ale aspon budem mat na nejake porsche na leto)

Lulita

nie, aj ked ten tu u nas ma dokonali kopiu Parisienne a veru uz som rozmyslala, ze 40 eur a 4 je rozdiel :p ale radsej si vzdy nasetrim na original, oni uz kopiruju aj Avon, kto by to povedal :))) aj tu maju u nas v obchode kks...

flegma

lost - naklady na vyrobu parfumov su extremne nizke? zrejme vies o vyrobe velke makove, ked dokazes trepnut taku blbost

lost

A myslite ze tie francuzske vone su z francuzska?
su DESIGNED in france a nie MADE in france a to je sakra rozdiel :)
su vyrebene v EU (rozujem lacne polsko) alebo PRC (china)..
A inac sranda dat 50 eur za 50ml tekutiny, drajsie ako kokain pomaly..
pretoze naklady na vyrobu parfemu su extremne nizke :)
lepsi biznis ako balena voda :D
ale tak ludia chchu byt in a preparfumovany tak co narobime..
ale nie, nekupil by som to..
jedine by som to dal na vonkajsie oblecenie, neriskoval by som kontaminaciu pokozky s tym..
od takeho lacneho predajcu by sa nedalo nic vysudit..

kabel

unicorn, ja som minule vliezla do cinskeho obchodu a tiez som sa divila, co tam maju, ale zase tortovy papier nasiaknuty smradom formaldehydu nie je ktovieco

unicorn..

no ja som sa minule smiala, lebo v našom čínskom obchode majú ozaj všetko...jedna pani pýtala papier pod tortu a ONI MALI !!! :)))

inak mali super šále za 1,45 € - no nekúp !!